P2 línia
San Caetano - Son
TUSSA - Transporte urbano de Santiago
TUSSA - Transporte urbano de Santiago P2 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La P2 bus (San Caetano - Son) té 36 parades, surt de Estrada de Casal - Viaduto Ag-56 i acaba a Praza Camilo Díaz Baliño.
Tria qualsevol entre les P2 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: San Caetano - Son (36 parades)
Estrada de Casal - Viaduto Ag-56
Estrada de Casal - Viaduto Tren
Estrada de Casal, Fronte Ao 12
San Roque de Laraño - Igrexa
A Amañecida
Ponte Vella
Volta do Castro, 31
Choupana, 11
Santa Marta de Arriba, Fronte Ao 10
Avenida Rosalía de Castro, 131 - Hotel
Avenida Rosalía de Castro, 87
Avenida Xoán Carlos I - Fronte Á Alameda
Senra, 13
Ensinanza
Virxe da Cerca, 10
San Roque, 16
Basquiños
Pastoriza, 22
Anxo Casal - Fronte Á Xunta de Galicia
Praza Camilo Díaz Baliño
Garabal - Cruce
Garabal
O Barral
As Pereiras de San Caetano, 39
As Pereiras de San Caetano, Fronte Ao 22
Bálsoma, 34
Bálsoma, 1
San Silvestre - Pista Deportiva
A Xesteira
Son de Arriba
Son de Abaixo, 63
Son de Abaixo, 43
Son de Abaixo, 3
Rebordaos
Anxo Casal - Xunta de Galicia
Praza Camilo Díaz Baliño
Preguntes i respostes freqüents de P2
A quina hora comença a funcionar P2 bus?
P2 bus comença a funcionar a les 10:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar P2 bus?
P2 bus deixa d'operar a les 12:15 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba P2 bus?
Quan arriba la San Caetano - Son bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de San Caetano - Son bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un P2 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la P2 bus parada més propera.
TUSSA - Transporte urbano de Santiago bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a P2 (des de Estrada de Casal - Viaduto Ag-56), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de P2 (San Caetano - Son) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació TUSSA - Transporte urbano de Santiago.
P2 línia bus tarifa
TUSSA - Transporte urbano de Santiago P2 (San Caetano - Son) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre TUSSA - Transporte urbano de Santiago, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de TUSSA - Transporte urbano de Santiago.
P2 (TUSSA - Transporte urbano de Santiago)
La primera parada de la ruta P2 bus és Estrada de Casal - Viaduto Ag-56 i la darrera parada és Praza Camilo Díaz Baliño. P2 (San Caetano - Son) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: P2 té 36 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 70 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona TUSSA - Transporte urbano de Santiago rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el P2 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la P2 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia P2 en temps real bus
Monitora la línia P2 (San Caetano - Son) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia P2 bus o una aplicació de seguiment TUSSA - Transporte urbano de Santiago bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a TUSSA - Transporte urbano de Santiago o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a TUSSA - Transporte urbano de Santiago i qualsevol bus, inclosa la línia P2, a Vigo
P2 - Indicacions alternatives
Línies de TUSSA - Transporte urbano de Santiago a Vigo
- P1 - Figueiras - praza Galicia - San Caetano - Figueiras/ Horaris
- P4 - Praza de Galicia / Cemiterio de Boisaca - A Sionlla/ Horaris
- 7 - Valle Inclán - Aríns / Fornás/ Horaris
- C2 - San Caetano - Fontiñas - est. Intermodal - hospitais - Vite - San Caetano/ Horaris
- 8 - Tanatorio / Camiño dos Vilares - Vidán/ Horaris
- SE - Servizo Especial rúa da Rosa - Multiusos Fontes do Sar/ Horaris
- 13 - Belvís - Xeneral Pardiñas/ Horaris
- 6A - Aeroporto ✈️ - Estación Intermodal 🚌🚄/ Horaris
- P8 - Valle Inclán - Reborido/ Horaris
- C6 - Pol. Costa Vella - Amio - Restollal - Hórreo - Fontiñas - Amio - Pol. Costa Vella/ Horaris
- 5 - Vite - A Rocha / A Rocha Vella/ Horaris
- P6 - Rúa da Rosa - Polígono do Tambre/ Horaris
- 1 - Cemiterio de Boisaca - Hospital Clínico/ Horaris
- C5 - Pol. Costa Vella - Amio - Fontiñas - pza. Galicia - Restollal - Amio - Pol. Costa Vella/ Horaris
- 15 - Campus Norte - Campus Sur/ Horaris
- P7 - Senra - A Peregrina / Grixoa / Miramontes // Pardaces/ Horaris
- 9 - Praza de Galicia - Cidade da Cultura/ Horaris
- C4 - San Caetano - Vite - hospitais - est. Intermodal - Fontiñas - San Caetano/ Horaris
- 6 - San Marcos - Os Tilos/ Horaris