SAM línia
Sama de Langreo-Gijón [Alto de La Madera]
Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano
Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano SAM bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La SAM bus (Gijón) té 34 parades, surt de [Llangréu/Langreo] Sama - Plaza La Salve [Cta 00425] i acaba a [Gijón/Xixón] Plaza Europa - Ambulatorio [Cta 16522].
Tria qualsevol entre les SAM bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Gijón (34 parades)
[Llangréu/Langreo] Sama - Plaza La Salve [Cta 00425]
[Llangréu/Langreo] Sama - Ambulatorio [Cta 00757]
[Llangréu/Langreo] La Felguera - Estación Autobuses [Cta 00417]
[Llangréu/Langreo] La Felguera - Pedro Duro [Cta 00421]
[Llangréu/Langreo] Estación Feve La Felguera [Cta 00814]
[Respineo|Respinéu] Barriada De Pando [Cta 01213]
[Nava, La] Centro Cultural [Cta 00801]
[Gargantá] Capilla Gargantada [Cta 00861]
[Corripos] La Carba [Cta 00868]
[Pando] Casa Armando [Cta 00870]
[Tablao|Tablado] La Parraguesa - Bendición [Cta 00872]
[Venta Soto, La|Venta De Soto] La Venta Soto [Cta 00886]
[Xixún|Gijún] Xixún [Cta 00888]
[Berrón, El] Cruce Viejo [Cta 00890]
[Noreña] Langreo Avda [Cta 00892]
[Noreña] Rebalde [Cta 00894]
[Casadianes, Les|Casa De Anes] San Rafael - Cruce Iglesia De Anes [Cta 00896]
[Pañeda Nueva] Cruce Pañeda Nueva [Cta 09054]
[Mesón De La Tabla, El|Mesón La Tabla] El Mesón De La Tabla [Cta 00898]
[Figarona, La] San Pedro [Cta 00901]
[Arniella] Arniella [Cta 00902]
[Calabaza, La] La Calabaza [Cta 00904]
[Grandarrasa] Alto La Madera [Cta 00906]
[Madera, La] La Madera [Cta 00908]
[San Tiso|San Tirso] Cruce Palmiano [Cta 00910]
[Llantones] Cuatrovientos [Cta 00912]
[Pedrera, La] Vistalegre [Cta 00914]
[Mareo De Riba|Mareo De Arriba] El Estanco [Cta 00916]
[Mareo De Baxo|Mareo De Abajo] Campo Fútbol Federación [Cta 00918]
[Gijón/Xixón] Bomberos [Cta 00920]
[Gijón/Xixón] Carretera Carbonera 39 [Cta 00789]
[Gijón/Xixón] Schultz 147 Avda - Valencia [Cta 00787]
[Gijón/Xixón] Schultz 35 Avda - San José [Cta 00785]
[Gijón/Xixón] Plaza Europa - Ambulatorio [Cta 16522]
Preguntes i respostes freqüents de SAM
A quina hora comença a funcionar SAM bus?
SAM bus comença a funcionar a les 07:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar SAM bus?
SAM bus deixa d'operar a les 18:54 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba SAM bus?
Quan arriba la Sama de Langreo-Gijón [Alto de La Madera] Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Sama de Langreo-Gijón [Alto de La Madera] Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un SAM bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la SAM bus parada més propera.
SAM bus horari
SAM bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 07:00 - 18:54
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:00 - 18:54 | 1 - 201 |
dt. | 07:00 - 18:54 | 1 - 201 |
dc. | 07:00 - 18:54 | 1 - 201 |
dj. | 07:00 - 18:54 | 1 - 201 |
dv. | 07:00 - 18:54 | 1 - 201 |
ds. | 07:00 - 18:54 | 1 - 201 |
dg. | 11:30 - 23:09 | 1 - 171 |
Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a SAM (des de [Llangréu/Langreo] Sama - Plaza La Salve [Cta 00425]), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de SAM (Gijón) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano.
SAM línia bus tarifa
Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano SAM (Gijón) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano.
SAM (Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano)
La primera parada de la ruta SAM bus és [Llangréu/Langreo] Sama - Plaza La Salve [Cta 00425] i la darrera parada és [Gijón/Xixón] Plaza Europa - Ambulatorio [Cta 16522]. SAM (Gijón) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: SAM té 34 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 3 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Asturias i t'ajuda a trobar el SAM bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la SAM de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia SAM en temps real Bus
Monitora la línia SAM (Gijón) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia SAM bus o una aplicació de seguiment Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano o com a planificador de viatges per a Bus o Tren per planificar la teva ruta per Asturias. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano i qualsevol bus, inclosa la línia SAM, a Asturias
SAM - Indicacions alternatives
Línies de Consorcio Autos Sama - Autocares Mariano a Asturias
- POL - Pola de Laviana-Gijón [Autopista] [Cabueñes] [Plaza Europa]/ Horaris
- POL - Pola de Laviana-Gijón [Autovía Minera] [Plaza Europa]/ Horaris
- LA - La Felguera-Gijón [Autovía Minera] [Plaza Europa]/ Horaris
- POL - Pola de Laviana-Gijón [Autovía Minera] [Plaza Europa][Direto]
- POL - Pola de Laviana-Gijón [Autovía Minera] [Cabueñes]/ Horaris
- POL - Pola de Laviana-Gijón [Autovía Minera] [Cabueñes] [Plaza Europa]/ Horaris
- POL - Pola de Laviana-Gijón [Plaza Europa] [Cabueñes] [Autopista]/ Horaris
- POL - Pola de Laviana-Gijón [Autopista] [Plaza Europa]/ Horaris
- GIJ - Gijón-Gijón [Cabueñes] [Contrueces]/ Horaris
- EL - El Entrego-Gijón [Autovía Minera] [Plaza Europa]