TAD1 línia
Santa Margarida de Montbuí - Igualada - Les Comes (Servei a la demanda)
Masats
Masats TAD1 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La TAD1 bus (Les Comes) té 22 parades, surt de Carretera De Valls, 75 i acaba a Itàlia, 16.
Tria qualsevol entre les TAD1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Les Comes (22 parades)
Carretera De Valls, 75
Igualada
Av. Gaudí
Sant Martí Sesgueioles
Av. Gaudí - Sor Rita Mercader
Pg. De Verdaguer (Antic Correus)
Passeig Verdaguer - Antic Hospital
Passeig Verdaguer S/N
Pau Muntadas, 23
Dr. Pujades, 55
Av. Barcelona - Vives Vidal
Av. Barcelona, 37
Ctra. De Manresa, 84
Alemanya, 7
Av. Països Catalans - Gran Bretanya
Av. D'Europa, 16
Dinamarca, 6
França, 25
França, 15
Luxemburg - Alemanya
Gran Bretanya, 38
Itàlia, 16
Preguntes i respostes freqüents de TAD1
A quina hora comença a funcionar TAD1 bus?
TAD1 bus comença a funcionar a les 05:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar TAD1 bus?
TAD1 bus deixa d'operar a les 21:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba TAD1 bus?
Quan arriba la Santa Margarida de Montbuí - Igualada - Les Comes (Servei a la demanda) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Santa Margarida de Montbuí - Igualada - Les Comes (Servei a la demanda) Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un TAD1 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la TAD1 bus parada més propera.
TAD1 bus horari
TAD1 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 05:30 - 21:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:30 - 21:30 | 480 |
dt. | 05:30 - 21:30 | 480 |
dc. | 05:30 - 21:30 | 480 |
dj. | 05:30 - 21:30 | 480 |
dv. | 05:30 - 21:30 | 480 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Masats bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a TAD1 (des de Carretera De Valls, 75), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de TAD1 (Les Comes) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Masats.
TAD1 línia bus tarifa
Masats TAD1 (Les Comes) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Masats, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Masats.
TAD1 (Masats)
La primera parada de la ruta TAD1 bus és Carretera De Valls, 75 i la darrera parada és Itàlia, 16. TAD1 (Les Comes) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: TAD1 té 22 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 28 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Masats rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el TAD1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la TAD1 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia TAD1 en temps real Bus
Monitora la línia TAD1 (Les Comes) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia TAD1 bus o una aplicació de seguiment Masats bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Masats o com a planificador de viatges per a Metro, Tren, Bus, Tramvia, Telecabina o Funicular per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Masats i qualsevol bus, inclosa la línia TAD1, a Barcelona
TAD1 - Indicacions alternatives
Línies de Masats a Barcelona
- LC1 - Línia circular interior/ Horaris
- LC2 - Línia Circular Exterior/ Horaris
- T5 - Manresa - Sant Salvador de Guardiola/ Horaris
- LTM - Línia Transversal Montbui/ Horaris
- LTV - Línia transversal Vilanova/ Horaris
- N2 - Igualada - La Llacuna/ Horaris
- LTF - Línia Transversal Festius
- TAD2 - Vilanova del Camí - Igualada - Poligon Les Comes (Servei a la demanda)/ Horaris
- T7 - Igualada - Manresa/ Horaris