XG665 línia
Servizo escolar compartido de Forcarei e Cerdedo-Cotobade
Empresa Montañesa
Empresa Montañesa XG665 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La XG665 bus (01: Castro de Alende → Ceip Nosa Señora Das Dores) té 13 parades, surt de Castro de Alende (Forcarei) i acaba a Ceip Nosa Señora Das Dores (Forcarei).
La previsió d'horari de XG665 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 08:58. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les XG665 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: 01: Castro de Alende → Ceip Nosa Señora Das Dores (13 parades)
Castro de Alende (Forcarei)
Muras de Abaixo (Forcarei)
Muras de Arriba (Forcarei)
Graña de Umia (Forcarei)
Umia (Forcarei)
Serao (Forcarei)
Os Campos (Forcarei)
Valadares (Forcarei)
Espiñeiros (Forcarei)
Seoane (Forcarei)
Rozados (Forcarei)
Chamosa (Forcarei)
Ceip Nosa Señora Das Dores (Forcarei)
Preguntes i respostes freqüents de XG665
A quina hora comença a funcionar XG665 bus?
XG665 bus comença a funcionar a les 08:58 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar XG665 bus?
XG665 bus deixa d'operar a les 08:58 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba XG665 bus?
Quan arriba la Servizo escolar compartido de Forcarei e Cerdedo-Cotobade bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Servizo escolar compartido de Forcarei e Cerdedo-Cotobade bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un XG665 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la XG665 bus parada més propera.
Empresa Montañesa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a XG665 (des de Castro de Alende (Forcarei)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de XG665 (01: Castro de Alende → Ceip Nosa Señora Das Dores) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Empresa Montañesa.
XG665 línia bus tarifa
Empresa Montañesa XG665 (01: Castro de Alende → Ceip Nosa Señora Das Dores) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Empresa Montañesa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Empresa Montañesa.
XG665 (Empresa Montañesa)
La primera parada de la ruta XG665 bus és Castro de Alende (Forcarei) i la darrera parada és Ceip Nosa Señora Das Dores (Forcarei). XG665 (01: Castro de Alende → Ceip Nosa Señora Das Dores) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: XG665 té 13 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 22 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Empresa Montañesa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el XG665 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la XG665 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia XG665 en temps real bus
Monitora la línia XG665 (01: Castro de Alende → Ceip Nosa Señora Das Dores) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia XG665 bus o una aplicació de seguiment Empresa Montañesa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Empresa Montañesa o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Empresa Montañesa i qualsevol bus, inclosa la línia XG665, a Vigo
XG665 - Indicacions alternatives
- XG665 - 14: Limeres → Ies Chano Piñeiro / Horaris
- XG665 - 13: Tomonde → Ceip San Xoan Bautista / Horaris
- XG665 - 08: Andón → Ceip Nosa Señora Das Dores / Horaris
- XG665 - 04: Ceip de Soutelo de Montes → Acevedo / Horaris
- XG665 - 04: Acevedo → Ceip de Soutelo de Montes / Horaris
- XG665 - 01: Ceip Nosa Señora Das Dores → Castro Alende / Horaris
- XG665 - 06: Barrio → Ceip Nosa Señora Das Dores / Horaris
- XG665 - 11: Villaverde → Ies Chano Piñeiro / Horaris
- XG665 - 16: Ies Chano Piñeiro → Cerdedo / Horaris
- XG665 - 17: Soutelo de Montes → Forcarei / Horaris
- XG665 - 08: Ceip Nosa Señora Das Dores → Andón / Horaris
- XG665 - 15: A Cavadosa → Ceip San Xoán Bautista / Horaris
- XG665 - 06: Ceip Nosa Señora Das Dores → Barrio / Horaris
- XG665 - 07: Ies Chano Piñeiro → Reigosa / Horaris
- XG665 - 03: Canivelas → Ceip Nosa Señora Das Dores / Horaris
- XG665 - 10: Reigosa → Ceip Nosa Señora Das Dores / Horaris
- XG665 - 02: Ies Chano Piñeiro → Cernadelo / Horaris
- XG665 - 17: Forcarei → Soutelo de Montes / Horaris
- XG665 - 10: Ceip Nosa Señora Das Dores → Reigosa / Horaris
- XG665 - 11: Ies Chano Piñeiro → Villaverde / Horaris
Línies de Empresa Montañesa a Vigo
- XG60017 - Carballiño - Cea - Vilainfesta/ Horaris
- XG60011/12 - Carballiño - Coirás/ Horaris
- XG60043 - Carballiño - Irixo - Parada - Carballiño/ Horaris
- XG60023/24 - Ourense - Vilamarín - Cea - Confurco/ Horaris
- XG60022 - Carballiño - Santa Comba - Cea/ Horaris
- XG600TB - Servizo escolar compartido a demanda/ Horaris
- XG60015 - Carballiño - Cenlle - Carballiño/ Horaris
- XG60007/10 - Carballiño - Moreiras/ Horaris
- XG60013 - Carballiño - Freás - Carballiño/ Horaris
- XG60026 - Carballiño - Barrocal - Carballiño/ Horaris
- XG60028/30 - Cea - Carballiño - Ribadavia - Cortella/ Horaris
- XG60031 - Ourense - Carballiño/ Horaris
- XG60001/6 - Carballiño - Boborás - Beariz - Abeleira/ Horaris
- XG60014 - Carballiño - Espiñeira/ Horaris