Line Index - Menorca, Espanya, Public Transit
Bus agències
TMSA, Transporte Regular, SL
- 01 - Maó - Ciutadella
- 02 - Maó - Es Castell
- 03 - Maó - Sant Lluís
- 14 - Bus Expres
- 18 - Maó - Instituts
- 21 - Maó - Sant Climent
- 31 - Maó - Sant Climent - Cala en Porter
- 32 - Maó - Alaior - Son Bou
- 33 - Cala en Porter - Alaior
- 53 - Ferreries - Cala Galdana
- 54 - Es Migjorn Gran - Ferreries
- 71 - Maó - Alaior - Es Migjorn Gran - Cala Tomàs
- 73 - Maó - Alaior - Es Migjorn Gran
- 92 - Maó -Sant Lluís - Punta Prima
TORRES ALLÈS AUTOCARES, SL
- 10 - Maó – Aeroport
- 11 - Estació Cos Nou - Estació d'autobusos
- 15 - Maó centre ciutat
- 19 - Maó - Llucmaçanes
- 60 - Bus Ciutadella
- 61 - Ciutadella - Cala Blanes - Delfines - Cala Forcat - Ciutadella
- 62 - Ciutadella - Cala Morell - La Vall, Algaiarens
- 64 - Ciutadella - Port Son Blanc - Caleta - Cala Blanca - Santandria - Port Son Blanc - Ci
- 65 - Ciutadella-Caleta-Cala Bosch-Son Xoriguer
- 66 - Ciutadella - Poblat de Son Catlar - Son Saura
- 68 - Ciutadella - Cala Turqueta - Ciutadella