Paseo Echegaray y Caballero - S. Juan de Los Panetes
5:52
7:29
8:59
10:24
11:54
13:24
14:54
16:29
17:59
19:29
20:52
22:21
Pº Echegaray y Caballero, 112
5:53
7:31
9:01
10:25
11:55
13:25
14:55
16:31
18:01
19:31
20:53
22:22
Horari de dissabte
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Sortida núm. #3
Sortida núm. #4
Sortida núm. #5
Sortida núm. #6
Sortida núm. #7
Sortida núm. #8
Sortida núm. #9
Sortida núm. #10
Sortida núm. #11
Sortida núm. #12
Rotonda de Acceso - Ciudad Del Transporte
7:00
8:30
10:00
11:30
13:00
14:30
16:00
17:30
19:00
20:30
22:00
23:30
Rotonda Z-40
7:00
8:30
10:00
11:30
13:00
14:30
16:00
17:30
19:00
20:30
22:00
23:30
Cno. Del Cascajo (Frente A Nº 50)
7:02
8:32
10:01
11:31
13:01
14:31
16:02
17:32
19:02
20:31
22:01
23:31
Doctor Palomar, 29
7:02
8:32
10:02
11:32
13:02
14:32
16:02
17:32
19:02
20:32
22:02
23:32
Pza. España
7:03
8:33
10:03
11:33
13:03
14:33
16:03
17:33
19:03
20:32
22:02
23:32
San Juan, 70
7:04
8:34
10:04
11:34
13:04
14:34
16:04
17:34
19:04
20:33
22:03
23:33
C/ Del Río, 29
7:06
8:36
10:05
11:35
13:05
14:35
16:06
17:36
19:06
20:34
22:04
23:34
Comunidad San Jorge - Campo de Fútbol
7:07
8:37
10:06
11:36
13:06
14:36
16:07
17:37
19:07
20:35
22:05
23:35
Cno. Cogullada (Frente Al Nº 49)
7:10
8:40
10:08
11:38
13:08
14:38
16:10
17:40
19:10
20:37
22:07
23:37
Cno. Cogullada Km 2,5 - Desguace
7:12
8:42
10:10
11:40
13:10
14:40
16:12
17:42
19:12
20:39
22:08
23:38
Cno. Cogullada, 127 - Monasterio
7:13
8:43
10:10
11:40
13:10
14:40
16:13
17:43
19:13
20:40
22:09
23:39
Mercazaragoza
7:14
8:44
10:12
11:42
13:12
14:42
16:14
17:44
19:14
20:41
22:10
23:40
Cno. Cogullada, 31 - Inalsa
7:17
8:47
10:14
11:44
13:14
14:44
16:17
17:47
19:17
20:43
22:12
23:42
Cno. Cogullada - Gasolinera
7:19
8:49
10:15
11:45
13:15
14:45
16:19
17:49
19:19
20:44
22:13
23:43
Av. Alcalde Caballero - Cno. Los Molinos
7:21
8:51
10:18
11:48
13:18
14:48
16:21
17:51
19:21
20:46
22:15
23:45
S. Juan de La Peña, 123
7:23
8:53
10:19
11:49
13:19
14:49
16:23
17:53
19:23
20:47
22:16
23:46
Valle de Broto Nº18 Con Avenida Salvador Allende
7:26
8:56
10:21
11:51
13:21
14:51
16:26
17:56
19:26
20:50
22:18
23:48
Av. Pirineos - Edificio Kasan
7:27
8:57
10:22
11:52
13:22
14:52
16:27
17:57
19:27
20:50
22:19
23:49
Paseo Echegaray y Caballero - S. Juan de Los Panetes
7:29
8:59
10:24
11:54
13:24
14:54
16:29
17:59
19:29
20:52
22:21
23:51
Pº Echegaray y Caballero, 112
7:31
9:01
10:25
11:55
13:25
14:55
16:31
18:01
19:31
20:53
22:22
23:52
Horari de diumenge
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Sortida núm. #3
Sortida núm. #4
Sortida núm. #5
Sortida núm. #6
Sortida núm. #7
Sortida núm. #8
Sortida núm. #9
Sortida núm. #10
Pza. España
8:30
9:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
17:30
18:30
20:30
San Juan, 70
8:31
9:31
11:31
12:31
13:31
14:31
15:31
17:31
18:31
20:30
C/ Del Río, 29
8:32
9:32
11:32
12:32
13:32
14:32
15:32
17:32
18:32
20:32
Comunidad San Jorge - Campo de Fútbol
8:34
9:34
11:33
12:33
13:33
14:33
15:34
17:34
18:34
20:33
Cno. Cogullada (Frente Al Nº 49)
8:36
9:36
11:35
12:35
13:35
14:35
15:36
17:36
18:36
20:35
Cno. Cogullada Km 2,5 - Desguace
8:38
9:38
11:37
12:37
13:37
14:37
15:38
17:38
18:38
20:36
Cno. Cogullada, 127 - Monasterio
8:39
9:39
11:37
12:37
13:37
14:37
15:39
17:39
18:39
20:37
Mercazaragoza
8:41
9:41
11:39
12:39
13:39
14:39
15:41
17:41
18:41
20:38
Cno. Cogullada, 31 - Inalsa
8:43
9:43
11:41
12:41
13:41
14:41
15:43
17:43
18:43
20:40
Cno. Cogullada - Gasolinera
8:45
9:45
11:42
12:42
13:42
14:42
15:45
17:45
18:45
20:41
Av. Alcalde Caballero - Cno. Los Molinos
8:48
9:48
11:45
12:45
13:45
14:45
15:48
17:48
18:48
20:43
S. Juan de La Peña, 123
8:49
9:49
11:46
12:46
13:46
14:46
15:49
17:49
18:49
20:44
Valle de Broto Nº18 Con Avenida Salvador Allende
8:52
9:52
11:48
12:48
13:48
14:48
15:52
17:52
18:52
20:47
Av. Pirineos - Edificio Kasan
8:53
9:53
11:49
12:49
13:49
14:49
15:53
17:53
18:53
20:48
Paseo Echegaray y Caballero - S. Juan de Los Panetes
8:56
9:56
11:51
12:51
13:51
14:51
15:56
17:56
18:56
20:50
Pº Echegaray y Caballero, 112
8:57
9:57
11:52
12:52
13:52
14:52
15:57
17:57
18:57
20:51
Horari de CTAZ bus - 102 (Av. San Juan de La Peña Vuelta)
L'horari CTAZ bus de la ruta 102, Av. San Juan de La Peña Vuelta, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Rotonda de Acceso - Ciudad Del Transporte estació a Pº Echegaray y Caballero, 112 estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'CTAZ.