104
104 - Puerto De La Cruz→Intercambiador Laguna (T) Horari
Horari de diumenge a divendres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Puerto De La Cruz | 0:00 |
Salto El Barranco (T) | 0:00 |
Puente San Antonio | 0:01 |
Taoro | 0:02 |
Escuela De Turismo (T) | 0:03 |
La Asomada | 0:03 |
La Pesa | 0:04 |
Las Arenas (T) | 0:04 |
San Nicolas | 0:05 |
Los Perales | 0:07 |
El Ramal | 0:07 |
Nelson Mandela | 0:08 |
Estación La Orotava (T) | 0:09 |
Fray Andrés De Abreu | 0:11 |
Araucarias | 0:11 |
La Charca | 0:12 |
Las Cuevas | 0:12 |
Mirador De Humboldt | 0:13 |
Cuesta La Villa | 0:14 |
El Tinglado (T) | 0:15 |
El Calvario | 0:16 |
La Puntilla | 0:17 |
Santa Ursula (T) | 0:18 |
España | 0:19 |
Los Cuatro Caminos | 0:19 |
Ana María | 0:20 |
María Jiménez | 0:21 |
La Matosa (T) | 0:22 |
La Victoria | 0:23 |
La Polvora | 0:24 |
San Antonio De Acentejo (T) | 0:25 |
Tío Andrés | 0:26 |
La Matanza | 0:26 |
La Montaña | 0:27 |
San José | 0:27 |
Canales | 0:28 |
Cruce La Matanza (T) | 0:29 |
El Peñón (T) | 0:30 |
Tacoronte (T) | 0:33 |
Coromoto (T) | 0:40 |
Francisco Sánchez (T) | 0:40 |
Intercambiador Laguna (T) | 0:41 |
Horari de Titsa Bus - 104 (Puerto De La Cruz→Intercambiador Laguna (T))
L'horari Titsa Bus de la ruta 104, Puerto De La Cruz→Intercambiador Laguna (T), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Puerto De La Cruz estació a Intercambiador Laguna (T) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa. Actualitzem l'horari de 104, de Puerto De La Cruz a San Cristóbal De La Laguna, cada dia a mitjanit.