110 - Cmtº Almudena Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 | Sortida núm. #13 | Sortida núm. #14 | Sortida núm. #15 | Sortida núm. #16 | Sortida núm. #17 | Sortida núm. #18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Manuel Becerra | 9:00 | 9:35 | 10:10 | 10:45 | 11:20 | 11:55 | 12:30 | 13:05 | 13:40 | 14:15 | 14:50 | 15:25 | 16:00 | 16:35 | 17:10 | 17:45 | 18:20 | 18:55 |
Alcalá - Parque Bomberos | 9:02 | 9:37 | 10:12 | 10:47 | 11:22 | 11:57 | 12:32 | 13:07 | 13:42 | 14:17 | 14:52 | 15:27 | 16:02 | 16:37 | 17:12 | 17:47 | 18:22 | 18:57 |
Ventas | 9:04 | 9:39 | 10:14 | 10:49 | 11:24 | 11:59 | 12:34 | 13:09 | 13:44 | 14:19 | 14:54 | 15:29 | 16:04 | 16:39 | 17:14 | 17:49 | 18:24 | 18:59 |
Avenida De Daroca - Ricardo Ortiz | 9:07 | 9:42 | 10:17 | 10:52 | 11:27 | 12:02 | 12:37 | 13:12 | 13:47 | 14:22 | 14:57 | 15:32 | 16:07 | 16:42 | 17:17 | 17:52 | 18:27 | 19:02 |
Ricardo Ortiz - San Marcelo | 9:09 | 9:44 | 10:19 | 10:54 | 11:29 | 12:04 | 12:39 | 13:14 | 13:49 | 14:24 | 14:59 | 15:34 | 16:09 | 16:44 | 17:19 | 17:54 | 18:29 | 19:04 |
Ricardo Ortiz - San Emilio | 9:10 | 9:45 | 10:20 | 10:55 | 11:30 | 12:05 | 12:40 | 13:15 | 13:50 | 14:25 | 15:00 | 15:35 | 16:10 | 16:45 | 17:20 | 17:55 | 18:30 | 19:05 |
Ricardo Ortiz - San Secundino | 9:11 | 9:46 | 10:21 | 10:56 | 11:31 | 12:06 | 12:41 | 13:16 | 13:51 | 14:26 | 15:01 | 15:36 | 16:11 | 16:46 | 17:21 | 17:56 | 18:31 | 19:06 |
Marqués De Corbera - Ricardo Ortiz | 9:12 | 9:47 | 10:22 | 10:57 | 11:32 | 12:07 | 12:42 | 13:17 | 13:52 | 14:27 | 15:02 | 15:37 | 16:12 | 16:47 | 17:22 | 17:57 | 18:32 | 19:07 |
Marqués De Corbera - Montejurra | 9:14 | 9:49 | 10:24 | 10:59 | 11:34 | 12:09 | 12:44 | 13:19 | 13:54 | 14:29 | 15:04 | 15:39 | 16:14 | 16:49 | 17:24 | 17:59 | 18:34 | 19:09 |
Marqués De Corbera - Gerardo Cordón | 9:15 | 9:50 | 10:25 | 11:00 | 11:35 | 12:10 | 12:45 | 13:20 | 13:55 | 14:30 | 15:05 | 15:40 | 16:15 | 16:50 | 17:25 | 18:00 | 18:35 | 19:10 |
Santa Felicidad - Iglesia | 9:16 | 9:51 | 10:26 | 11:01 | 11:36 | 12:11 | 12:46 | 13:21 | 13:56 | 14:31 | 15:06 | 15:41 | 16:16 | 16:51 | 17:26 | 18:01 | 18:36 | 19:11 |
Santa Felicidad | 9:18 | 9:53 | 10:28 | 11:03 | 11:38 | 12:13 | 12:48 | 13:23 | 13:58 | 14:33 | 15:08 | 15:43 | 16:18 | 16:53 | 17:28 | 18:03 | 18:38 | 19:13 |
Blas De Otero - Santa Genoveva | 9:19 | 9:54 | 10:29 | 11:04 | 11:39 | 12:14 | 12:49 | 13:24 | 13:59 | 14:34 | 15:09 | 15:44 | 16:19 | 16:54 | 17:29 | 18:04 | 18:39 | 19:14 |
Blas De Otero - Santa Irene | 9:20 | 9:55 | 10:30 | 11:05 | 11:40 | 12:15 | 12:50 | 13:25 | 14:00 | 14:35 | 15:10 | 15:45 | 16:20 | 16:55 | 17:30 | 18:05 | 18:40 | 19:15 |
Santa Irene | 9:21 | 9:56 | 10:31 | 11:06 | 11:41 | 12:16 | 12:51 | 13:26 | 14:01 | 14:36 | 15:11 | 15:46 | 16:21 | 16:56 | 17:31 | 18:06 | 18:41 | 19:16 |
Santa Irene - Trece Rosas | 9:22 | 9:57 | 10:32 | 11:07 | 11:42 | 12:17 | 12:52 | 13:27 | 14:02 | 14:37 | 15:12 | 15:47 | 16:22 | 16:57 | 17:32 | 18:07 | 18:42 | 19:17 |
Cementerio La Almudena - Parada 1 | 9:23 | 9:58 | 10:33 | 11:08 | 11:43 | 12:18 | 12:53 | 13:28 | 14:03 | 14:38 | 15:13 | 15:48 | 16:23 | 16:58 | 17:33 | 18:08 | 18:43 | 19:18 |
Cementerio La Almudena - Parada 2 | 9:25 | 10:00 | 10:35 | 11:10 | 11:45 | 12:20 | 12:55 | 13:30 | 14:05 | 14:40 | 15:15 | 15:50 | 16:25 | 17:00 | 17:35 | 18:10 | 18:45 | 19:20 |
Cementerio La Almudena - Parada 3 | 9:26 | 10:01 | 10:36 | 11:11 | 11:46 | 12:21 | 12:56 | 13:31 | 14:06 | 14:41 | 15:16 | 15:51 | 16:26 | 17:01 | 17:36 | 18:11 | 18:46 | 19:21 |
Cementerio La Almudena - Parada 4 | 9:28 | 10:03 | 10:38 | 11:13 | 11:48 | 12:23 | 12:58 | 13:33 | 14:08 | 14:43 | 15:18 | 15:53 | 16:28 | 17:03 | 17:38 | 18:13 | 18:48 | 19:23 |
Cementerio La Almudena | 9:29 | 10:04 | 10:39 | 11:14 | 11:49 | 12:24 | 12:59 | 13:34 | 14:09 | 14:44 | 15:19 | 15:54 | 16:29 | 17:04 | 17:39 | 18:14 | 18:49 | 19:24 |
Horari de EMT bus - 110 (Cmtº Almudena)
L'horari EMT bus de la ruta 110, Cmtº Almudena, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Manuel Becerra estació a Cementerio La Almudena estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'EMT.