117 - Estación San Telmo (Andén 5)→Moya Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Estación San Telmo (Andén 5) | 21:00 |
Juan XXIII | 21:02 |
El Corte Inglés | 21:07 |
Ambulatorio De Alcaravanera | 21:08 |
La Fosforera | 21:09 |
Plaza Del Pilar | 21:12 |
C.C. Las Arenas | 21:12 |
Peña La Gaviota | 21:15 |
Cruce Costa Ayala | 21:17 |
Tinocas | 21:18 |
Punta De Arucas | 21:19 |
Cruce De Arucas | 21:19 |
El Guincho | 21:20 |
Las Salinas | 21:21 |
El Puertillo | 21:21 |
Cruce De Bañaderos | 21:22 |
Quintanilla | 21:23 |
Recta De San Andres | 21:23 |
La Barca | 21:24 |
San Andrés | 21:24 |
El Altillo | 21:25 |
Cruce De San Felipe | 21:27 |
Subida A Moya | 21:28 |
Cruce De Cabo Verde | 21:29 |
Los Dragos | 21:32 |
El Lance Bajo | 21:35 |
Bar Gran Canaria | 21:35 |
El Lance | 21:36 |
Vuelta Los Palos | 21:36 |
El Vínculo | 21:37 |
Carretería Baja | 21:37 |
Carretería | 21:38 |
Dulcería Ponce | 21:38 |
Moya | 21:39 |
Horari de GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus - 117 (Estación San Telmo (Andén 5)→Moya)
L'horari GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus de la ruta 117, Estación San Telmo (Andén 5)→Moya, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación San Telmo (Andén 5) estació a Moya estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L..