15 - Trquivijate - Pto. Del Rosario Horari
Horari de dilluns a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Fv-413, 11 | 9:30 |
Carretera Triquivijate, 120 | 9:32 |
Calle García Hernández, 18 | 9:34 |
Fv-413, 2 | 9:36 |
Calle Real, 9 | 9:38 |
Diseminado El Molino, 1 | 9:39 |
Lugar Ampuyenta, 49 | 9:43 |
Parada | 9:43 |
Fv-207, 22 | 9:45 |
Calle Antonio Espinosa, 107 | 9:48 |
Calle Cataluña, 45 | 9:50 |
Caserio Tesjuates, 58 | 9:52 |
Travesia Llanos Pelados, 10 | 9:56 |
Fv-20, 7 | 9:58 |
Calle El Henequen, 19 | 10:02 |
Calle La Barrilla, 14 | 10:04 |
Urbanización Llanos Del Sol, 14 | 10:05 |
Estación Insular De Guaguas | 10:06 |
Horari de Tiadhe bus - 15 (Trquivijate - Pto. Del Rosario)
L'horari Tiadhe bus de la ruta 15, Trquivijate - Pto. Del Rosario, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Fv-413, 11 estació a Estación Insular De Guaguas estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Tiadhe. Actualitzem l'horari de 15, de Antigua a Puerto Del Rosario, cada dia a mitjanit.