18H - García Barbón Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
H. A. Cunqueiro (Porta Principal) | 9:04 | 13:04 |
H. A. Cunqueiro (Hospital de Día) | 9:05 | 13:05 |
Estrada Clara Campoamor (Rotonda Hac) | 9:07 | 13:07 |
Rúa de Ramiro Pascual 9 | 9:10 | 13:10 |
Rúa de Macal (Cruce Rúa de Ramiro Pascual) | 9:10 | 13:10 |
Rúa de Macal 39 | 9:10 | 13:10 |
Rúa de Macal (Frente 8) | 9:11 | 13:11 |
Camiño da Falcoa 41 | 9:12 | 13:12 |
Camiño da Falcoa 15 | 9:12 | 13:12 |
Rúa da Costa 63 | 9:13 | 13:13 |
Rúa da Costa 39 | 9:13 | 13:13 |
Rúa da Costa 13 | 9:14 | 13:14 |
Baixada Á Laxe 44 | 9:15 | 13:15 |
Estrada Miraflores (Centro Saúde) | 9:16 | 13:16 |
Estrada de Miraflores 77 | 9:16 | 13:16 |
Estrada de Miraflores 69 | 9:16 | 13:16 |
Estrada Miraflores (Parque Parróco Xesús Alonso) | 9:17 | 13:17 |
Camiño de Quirós (Cruce Rúa de Dona Cristina) | 9:18 | 13:18 |
Rúa de Emilia Pardo Bazán 111 | 9:19 | 13:19 |
Rúa de Emilia Pardo Bazán 43 | 9:20 | 13:20 |
Rúa de Emilia Pardo Bazán (Cruce Baixada Á Salgueira) | 9:21 | 13:21 |
Rúa de Emilia Pardo Bazán 3 | 9:22 | 13:22 |
Avda. da Gran Vía (Fronte Avda. de Madrid) | 9:22 | 13:22 |
Praza de España (Cruce Rúa de Pizarro) | 9:23 | 13:23 |
Avda. da Gran Vía 47 | 9:23 | 13:23 |
Avda. da Gran Vía 19 | 9:24 | 13:24 |
Rúa de Urzáiz 13 | 9:26 | 13:25 |
Avda. de García Barbón 7 | 9:27 | 13:27 |
Rúa de Urzáiz - Príncipe | 9:29 | 13:28 |
Horari de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus - 18H (García Barbón)
L'horari Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus de la ruta 18H, García Barbón, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de H. A. Cunqueiro (Porta Principal) estació a Rúa de Urzáiz - Príncipe estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.