195 - Braojos - Cllon. De Los Perros Horari
Horari de diumenge, dijous i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Intercambiador De Plaza De Castilla | 8:05 |
Castellana - Nudo Norte | 8:08 |
Av. Olímpica - Pabellón Deportivo | 8:15 |
P.º Europa - Av. Juncal | 8:17 |
P.º Europa - María Santos Colmenar | 8:18 |
P.º Europa - Av. Montes De Oca | 8:21 |
P.º Europa - Gta. Antonio Gaudí | 8:22 |
P.º Europa - Hospital Infanta Sofía | 8:23 |
Ctra. Antigua De Burgos - C. C. Alegra | 8:26 |
Ctra. A-1 - Urb. Fuente El Fresno | 8:29 |
Ctra. A-1 - Circuito Del Jarama | 8:31 |
Ctra. A-1 - Urb. Ciudalcampo | 8:35 |
Ctra. A-1 - Urb. Valdelagua | 8:37 |
Ctra. A-1 - La Lobera | 8:39 |
Ctra. A-1 - Pol. Ind. Sur San Agustín | 8:41 |
Ctra. A-1 - Salguerilla | 8:43 |
Av. Madrid - Residencial Guadalix | 8:46 |
Av. Madrid - Ludoteca | 8:47 |
Av. Madrid - Av. Alcalde Lorenzo Ginés | 8:49 |
Av. Madrid - Pol. Ind. Norte San Agustín | 8:51 |
Ctra. A-1 - C.º Viejo De Francia | 8:55 |
Pza. Mayor - Ayuntamiento | 8:58 |
Av. España - Almirante Martel | 9:00 |
Ctra. A-1 - Cruce El Vellón | 9:03 |
Venturada - Ctra. Irún | 9:07 |
Venturada - Urb. Tolle Lege | 9:09 |
Cabanillas De La Sierra - Eras | 9:11 |
Cabanillas De La S. - Ctra. Antigua N-1 | 9:14 |
Av. La Cabrera - Ctra. Valdemanco | 9:17 |
Av. La Cabrera - Luis Fdez. Urosa | 9:19 |
Av. La Cabrera - Pico De La Miel | 9:22 |
Av. La Cabrera - Residencia | 9:23 |
Ctra. Torrelaguna - Guardia Civil | 9:29 |
Av. Madrid - Ayuntamiento | 9:30 |
Av. Madrid - Urb. Los Terreros | 9:31 |
Prados Quemados - Ctra. Estación | 9:33 |
Ctra. M-604 - El Cuadrón | 9:36 |
Ctra. M-604 - Cruce Garganta | 9:39 |
Ctra. M-629 - Cruce Canencia | 9:42 |
Canencia - Pza. Constitución | 9:46 |
Ctra. M-629 - Cruce Canencia | 9:50 |
Ctra. M-604 - Urb. El Tomillar | 9:52 |
Ctra. M-634 - Cruce Gargantilla | 9:53 |
Ctra. M-634 - Urb. La Dehesa | 9:57 |
Gargantilla Del Lozoya - Pza. Carlos Ruiz | 9:59 |
Ctra. M-634 - Pinilla De Buitrago | 10:01 |
San Mamés - Ctra. Navarredonda | 10:04 |
Navarredonda - Pza. Constitución | 10:06 |
San Mamés - Pza. Constitución | 10:09 |
Villavieja Del Lozoya - Ctra. Sierra | 10:11 |
Ctra. M-634 - Urb. Chaparritas | 10:14 |
Gascones - Pza. Constitución | 10:16 |
La Serna Del Monte - Pza. Iglesia | 10:19 |
Braojos - Cllón. De Los Perros | 10:22 |
Horari de Interurbanos bus - 195 (Braojos - Cllon. De Los Perros)
L'horari Interurbanos bus de la ruta 195, Braojos - Cllon. De Los Perros, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Intercambiador De Plaza De Castilla estació a Braojos - Cllón. De Los Perros estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.