231
231 - Vía Complutense - Barrio Ledesma→Av. Antiguos Baños Isabela - C.º José De Ceca Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vía Complutense - Barrio Ledesma | 6:50 | 8:40 | 10:30 | 12:15 | 14:00 | 14:45 | 16:30 | 20:25 | 21:45 | 22:25 | 23:00 |
Vía Complutense - Tuy | 6:51 | 8:41 | 10:31 | 12:16 | 14:01 | 14:46 | 16:31 | 20:26 | 21:46 | 22:25 | 23:00 |
Vía Complutense - Brihuega | 6:52 | 8:43 | 10:32 | 12:17 | 14:02 | 14:47 | 16:33 | 20:27 | 21:47 | 22:27 | 23:02 |
Marcos Martínez - P.º Estación | - | - | - | - | - | - | - | 20:28 | - | - | - |
Ronda Fiscal - P.º Las Moreras | 6:54 | 8:45 | 10:34 | 12:19 | 14:04 | 14:49 | 16:35 | 20:30 | 21:49 | 22:29 | 23:04 |
P.º Pastrana - Río Ter | 6:56 | 8:48 | 10:36 | 12:21 | 14:06 | 14:51 | 16:38 | 20:32 | 21:51 | 22:30 | 23:05 |
Ctra. M-300 - Cementerio Jardín | 6:57 | 8:49 | 10:38 | 12:23 | 14:08 | 14:53 | 16:39 | 20:34 | 21:52 | 22:32 | 23:07 |
Ctra. M-300 - El Gurugú | 7:00 | 8:53 | 10:41 | 12:26 | 14:11 | 14:56 | 16:43 | 20:36 | 21:55 | 22:34 | 23:09 |
Ctra. M-300 - Pza. Rubén Darío | 7:03 | 8:56 | 10:44 | 12:29 | 14:14 | 14:59 | 16:46 | 20:39 | 21:58 | 22:37 | 23:12 |
Escocia - Peñas Albas | 7:04 | 8:57 | 10:44 | 12:29 | 14:14 | 14:59 | 16:47 | 20:39 | 21:58 | 22:37 | 23:12 |
Av. España - Centro Comercial | 7:04 | 8:58 | 10:45 | 12:30 | 14:15 | 15:00 | 16:48 | 20:40 | 21:58 | 22:37 | 23:12 |
Av. Dinamarca - Suiza | 7:06 | 8:59 | 10:46 | 12:31 | 14:16 | 15:01 | 16:49 | 20:41 | 21:59 | 22:38 | 23:13 |
Av. Soria - Zulema | 7:06 | 9:00 | 10:46 | 12:31 | 14:16 | 15:01 | 16:50 | 20:41 | 22:00 | 22:39 | 23:14 |
Av. Madrid - Centro De Salud | 7:07 | 9:00 | 10:47 | 12:32 | 14:17 | 15:02 | 16:50 | 20:42 | 22:01 | 22:39 | 23:14 |
Av. Madrid - Lanzarote | 7:08 | 9:01 | 10:48 | 12:33 | 14:18 | 15:03 | 16:51 | 20:43 | 22:01 | 22:40 | 23:15 |
Av. Madrid - Centro De Salud | 7:09 | 9:02 | 10:48 | 12:33 | 14:18 | 15:04 | 16:52 | 20:43 | 22:02 | 22:41 | 23:16 |
C.º San Juan Del Viso - Mallorca | 7:11 | 9:04 | 10:50 | 12:35 | 14:20 | 15:06 | 16:54 | 20:45 | 22:03 | 22:42 | 23:17 |
Baños De Sacedón - El Viso | 7:12 | 9:05 | 10:51 | 12:36 | 14:21 | 15:07 | 16:55 | 20:46 | 22:04 | 22:43 | 23:18 |
C.º La Isabela - Polideportivo El Viso | 7:13 | 9:06 | 10:52 | 12:37 | 14:22 | 15:08 | 16:56 | 20:46 | 22:05 | 22:43 | 23:18 |
Mariano J. De Larra - Supermercado | 7:14 | 9:08 | 10:53 | 12:38 | 14:23 | 15:10 | 16:58 | 20:48 | 22:06 | 22:45 | 23:20 |
Av. M. De Cervantes - Parque Del Lago | 7:15 | 9:09 | 10:54 | 12:39 | 14:24 | 15:10 | 16:59 | 20:48 | 22:06 | 22:45 | 23:20 |
Av. M. De Cervantes - Ramón G. De La Serna | 7:17 | 9:10 | 10:55 | 12:40 | 14:25 | 15:12 | 17:00 | 20:49 | 22:07 | 22:46 | 23:21 |
Av. M. De Cervantes - Gabriel G. Márquez | 7:18 | 9:11 | 10:56 | 12:41 | 14:26 | 15:13 | 17:01 | 20:50 | 22:08 | 22:47 | 23:22 |
Gabriel G. Márquez - Av. Antiguos Baños De La Isabela | 7:19 | 9:12 | 10:57 | 12:42 | 14:27 | 15:14 | 17:02 | 20:51 | 22:09 | 22:48 | 23:23 |
Av. Antiguos Baños Isabela - C.º José De Ceca | 7:20 | 9:13 | 10:57 | 12:42 | 14:27 | 15:15 | 17:03 | 20:51 | 22:09 | 22:48 | 23:23 |
Horari de Interurbanos Bus - 231 (Vía Complutense - Barrio Ledesma→Av. Antiguos Baños Isabela - C.º José De Ceca)
L'horari Interurbanos Bus de la ruta 231, Vía Complutense - Barrio Ledesma→Av. Antiguos Baños Isabela - C.º José De Ceca, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Vía Complutense - Barrio Ledesma estació a Av. Antiguos Baños Isabela - C.º José De Ceca estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.