27 - H. A. Cunqueiro-Beade Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Rúa da Rabadeira 64 | 6:38 |
Rúa da Rabadeira 104 | 6:38 |
Rúa do Salgueiro (Fronte 38) | 6:39 |
Rúa de Salgueiro 23 | 6:39 |
Rúa do Salgueiro 1 | 6:40 |
Rúa da Goleta 3 | 6:41 |
Rúa de Manuel Costas Bastos 26 | 6:42 |
Camiño da Devesa 6 | 6:42 |
Travesía da Devesa (Asociación Veciños) | 6:43 |
Camiño da Devesa (Fronte 55) | 6:43 |
Subida Á Madroa (Urbanización) | 6:44 |
Subida Á Madroa 15 | 6:45 |
Rúa San Cristobo 117 | 6:46 |
Rúa San Cristobo 41 | 6:46 |
Rúa San Cristobo 11 | 6:47 |
Avda. do Aeroporto 325 | 6:48 |
Avda. do Aeroporto 273 | 6:49 |
Subida Das Ánimas 31 | 6:51 |
Subida Das Ánimas 32 | 6:51 |
Rúa da Cabalaría 153 | 6:51 |
Rúa da Cabalaría 91 | 6:52 |
Rúa da Cabalaría 67 | 6:53 |
Rúa da Cabalaría (Cruce Subida Ao Rosal Florido) | 6:54 |
Avda. do Aeroporto (Fronte 90) | 6:54 |
Avda. do Aeroporto 43 | 6:55 |
Rúa de Jenaro de La Fuente 29 | 6:57 |
Rúa de Jenaro de La Fuente 11 | 6:58 |
Rúa da Travesía de Vigo 7 | 6:59 |
Rúa de Pizarro 65 | 7:00 |
Rúa de Pizarro 7 | 7:02 |
Rúa de Fernando Conde (Cruce Avda. da Gran Vía) | 7:02 |
Rúa do Couto 1 | 7:03 |
Rúa do Marqués de Alcedo (Parque) | 7:04 |
Avd. de Camelias S/N ( Praza do Rei) | 7:06 |
Avda. Das Camelias 8 | 7:07 |
Avda. Das Camelias 46 | 7:08 |
Avda. Das Camelias 80 | 7:09 |
Avda. Das Camelias 114 | 7:10 |
Avda. Das Camelias 136 | 7:12 |
Praza de América 3 (Dirección Hospital) | 7:13 |
Avda. de Castrelos 16 | 7:14 |
Avda. de Castrelos 58 | 7:14 |
Avda. de Castrelos 116 | 7:15 |
Avda. de Castrelos 186 | 7:16 |
Avda. de Castrelos 202 | 7:17 |
Avda. de Castrelos (Cemiterio de Pereiró) | 7:18 |
Rúa Dos Mestres Goldar 77 | 7:19 |
Rúa Dos Mestres Goldar 37 | 7:20 |
Camiño da Falcoa 26 | 7:21 |
Rúa de Macal 8 | 7:22 |
Rúa de Macal 60 | 7:24 |
Rúa de Macal 90 | 7:25 |
Rúa de Ramiro Pascual 16 | 7:25 |
Estrada Clara Campoamor (Fronte Rotonda Hac) | 7:28 |
H. A. Cunqueiro (Hospital de Día) | 7:30 |
H. A. Cunqueiro (Porta Principal) | 7:31 |
Estrada da Venda 35 | 7:33 |
Estrada da Venda 5 | 7:34 |
Rúa de Ramiro Pascual 74 | 7:34 |
Rúa de Ramiro Pascual (Fronte 127) | 7:35 |
Horari de Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus - 27 (H. A. Cunqueiro-Beade)
L'horari Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo bus de la ruta 27, H. A. Cunqueiro-Beade, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Rúa da Rabadeira 64 estació a Rúa de Ramiro Pascual (Fronte 127) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo.