29 - Camino Las Torres Horari
Sortida des de Hospital Royo Villanova
Entre setmana | dissabte | diumenge |
---|---|---|
5:59 | 6:18 | 7:00 |
6:15 | 6:49 | 7:30 |
6:31 | 7:27 | 8:05 |
6:43 | 7:55 | 8:28 |
6:53 | 8:10 | 8:45 |
7:04 | 8:26 | 9:04 |
7:15 | 8:42 | 9:19 |
7:26 | 8:58 | 9:34 |
7:36 | 9:13 | 9:48 |
7:46 | 9:29 | 10:05 |
7:56 | 9:45 | 10:21 |
8:05 | 10:01 | 10:36 |
8:14 | 10:17 | 10:52 |
8:23 | 10:33 | 11:08 |
8:32 | 10:49 | 11:24 |
8:41 | 11:06 | 11:40 |
8:50 | 11:23 | 11:56 |
8:59 | 11:39 | 12:12 |
9:09 | 11:56 | 12:28 |
9:18 | 12:12 | 12:44 |
9:27 | 12:30 | 13:00 |
9:36 | 12:47 | 13:18 |
9:45 | 13:03 | 13:33 |
9:54 | 13:19 | 13:51 |
10:03 | 13:37 | 14:06 |
10:12 | 13:54 | 14:21 |
10:21 | 14:10 | 14:37 |
10:30 | 14:26 | 14:53 |
10:39 | 14:42 | 15:09 |
10:48 | 14:58 | 15:25 |
10:57 | 15:14 | 15:41 |
11:06 | 15:30 | 15:57 |
11:15 | 15:46 | 16:13 |
11:24 | 16:02 | 16:29 |
11:33 | 16:17 | 16:45 |
11:42 | 16:32 | 17:01 |
11:51 | 16:48 | 17:17 |
12:00 | 17:04 | 17:33 |
12:09 | 17:20 | 17:49 |
12:18 | 17:36 | 18:05 |
12:27 | 17:52 | 18:21 |
12:36 | 18:08 | 18:37 |
12:45 | 18:24 | 18:53 |
12:54 | 18:40 | 19:09 |
13:03 | 18:56 | 19:25 |
13:12 | 19:12 | 19:41 |
13:21 | 19:28 | 19:57 |
13:30 | 19:44 | 20:13 |
13:39 | 20:00 | 20:30 |
13:48 | 20:16 | 20:46 |
13:57 | 20:34 | 21:02 |
14:06 | 20:51 | 21:18 |
14:15 | 21:11 | 21:34 |
14:24 | 21:28 | 21:50 |
14:33 | 21:50 | 22:06 |
14:42 | 22:15 | 22:43 |
14:51 | 22:34 | 23:15 |
15:00 | 22:54 | 23:43 |
15:09 | 23:16 | - |
15:18 | 23:35 | - |
15:27 | - | - |
15:36 | - | - |
15:45 | - | - |
15:54 | - | - |
16:03 | - | - |
16:12 | - | - |
16:21 | - | - |
16:30 | - | - |
16:39 | - | - |
16:48 | - | - |
16:57 | - | - |
17:06 | - | - |
17:15 | - | - |
17:24 | - | - |
17:33 | - | - |
17:42 | - | - |
17:51 | - | - |
18:00 | - | - |
18:09 | - | - |
18:18 | - | - |
18:27 | - | - |
18:36 | - | - |
18:45 | - | - |
18:54 | - | - |
19:03 | - | - |
19:12 | - | - |
19:21 | - | - |
19:30 | - | - |
19:39 | - | - |
19:48 | - | - |
19:57 | - | - |
20:06 | - | - |
20:15 | - | - |
20:24 | - | - |
20:33 | - | - |
20:42 | - | - |
20:51 | - | - |
21:00 | - | - |
21:10 | - | - |
21:21 | - | - |
21:32 | - | - |
21:43 | - | - |
21:53 | - | - |
22:03 | - | - |
22:13 | - | - |
22:23 | - | - |
22:33 | - | - |
22:47 | - | - |
23:00 | - | - |
Horari de Avanza bus - 29 (Camino Las Torres)
L'horari Avanza bus de la ruta 29, Camino Las Torres, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Hospital Royo Villanova estació a Camino de Las Torres N. º 10 estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Avanza.