31 - La Costa - Bvar. - Sto. Domingo - Sm Águila - La Redonda Horari
Sortida des de Calle Carretera Pampanico, 16
Entre setmana | diumenge i dissabte |
---|---|
7:15 | 7:15 |
8:45 | 10:15 |
10:15 | 13:15 |
11:45 | 16:15 |
13:15 | 19:15 |
14:45 | - |
16:15 | - |
17:45 | - |
19:15 | - |
20:45 | - |
Horari de Autobuses El Ejido bus - 31 (La Costa - Bvar. - Sto. Domingo - Sm Águila - La Redonda)
L'horari Autobuses El Ejido bus de la ruta 31, La Costa - Bvar. - Sto. Domingo - Sm Águila - La Redonda, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Calle Carretera Pampanico, 16 estació a Calle Carretera Pampanico, 16 estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autobuses El Ejido.