328 - Plaza De Manuel Becerra→Ingeniería (Campus Tafira) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Plaza De Manuel Becerra | 7:10 | 8:10 | 9:10 |
Pl. Castillo De La Luz | 7:10 | 8:10 | 9:10 |
Alcorde | 7:10 | 8:10 | 9:10 |
Mercado Del Puerto | 7:12 | 8:12 | 9:12 |
Mercado Del Puerto (Endesa) | 7:12 | 8:12 | 9:12 |
Parque Santa Catalina | 7:14 | 8:14 | 9:14 |
Iglesia Del Pino | 7:16 | 8:16 | 9:16 |
Alcaravaneras | 7:17 | 8:17 | 9:17 |
Ayuntamiento De Las Palmas De G.C. | 7:18 | 8:18 | 9:18 |
Juan XXIII | 7:19 | 8:19 | 9:19 |
Centro Insular De Deportes | 7:20 | 8:20 | 9:20 |
Estación San Telmo (Andén 2) | 7:22 | 8:22 | 9:22 |
Plaza De Las Ranas (327, 328) | 7:24 | 8:24 | 9:24 |
San Roque | 7:26 | 8:26 | 9:26 |
Depuradora | 7:27 | 8:27 | 9:27 |
I.E.S. Felo Monzón | 7:32 | 8:32 | 9:32 |
Campus Universitario | 7:37 | 8:37 | 9:37 |
Ciencias Juridicas | 7:38 | 8:38 | 9:38 |
Empresariales | 7:38 | 8:38 | 9:38 |
Empresariales | 7:39 | 8:39 | 9:39 |
Informática | 7:39 | 8:39 | 9:39 |
Ingeniería (Campus Tafira) | 7:40 | 8:40 | 9:40 |
Horari de GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus - 328 (Plaza De Manuel Becerra→Ingeniería (Campus Tafira))
L'horari GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L. bus de la ruta 328, Plaza De Manuel Becerra→Ingeniería (Campus Tafira), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Plaza De Manuel Becerra estació a Ingeniería (Campus Tafira) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'GLOBAL Salcai-Utinsa S.A.L..