33 - Costa Teguise (Pasa Por C.S. De Teguise Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Iglesia De Tiagua | 8:30 | 13:30 |
Sociedad De Muñique | 8:31 | 13:31 |
Tienda De Muñique | 8:32 | 13:32 |
Soo | 8:34 | 13:34 |
C.S.C. Caleta De Famara | 8:39 | 13:39 |
Caleta De Famara | 8:40 | 13:40 |
Centro De Salud De Teguise | 8:52 | 13:52 |
Convento San Francisco | 8:54 | 13:54 |
Ayuntamiento De Teguise | 8:56 | 13:56 |
Nazaret | 8:59 | 13:59 |
Las Cabreras | 9:00 | 14:00 |
Tahiche | 9:02 | 14:02 |
Cruce César Manrique | 9:04 | 14:04 |
Los Aljibes I | 9:06 | 14:06 |
Avenida Del Golf 2 | 9:08 | 14:08 |
Avenida Del Golf 1 | 9:09 | 14:09 |
Playa Bastián | 9:11 | 14:11 |
Pueblo Marinero | 9:15 | 14:15 |
Hotel Salinas | 9:17 | 14:17 |
Horari de IntercityBus Lanzarote bus - 33 (Costa Teguise (Pasa Por C.S. De Teguise)
L'horari IntercityBus Lanzarote bus de la ruta 33, Costa Teguise (Pasa Por C.S. De Teguise, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Iglesia De Tiagua estació a Hotel Salinas estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'IntercityBus Lanzarote.