33 - Güímar→La Sombrera Horari
Horari de dilluns a dimarts
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Güímar | 12:50 | 16:35 | 20:20 |
Plaza De Las Flores | 12:50 | 16:35 | 20:20 |
Obispo Pérez Cáceres | 12:52 | 16:36 | 20:22 |
La Pilarica | 12:54 | 16:38 | 20:24 |
Badén | 12:56 | 16:39 | 20:25 |
Barranco De Badajoz | 12:57 | 16:40 | 20:26 |
Mirador De Don Martín | 13:00 | 16:43 | 20:29 |
Marrera | 13:00 | 16:44 | 20:30 |
Lomo Del Viento | 13:02 | 16:45 | 20:31 |
Pájara | 13:02 | 16:45 | 20:31 |
Barranco Hondo | 13:03 | 16:46 | 20:31 |
La Medida (T) | 13:04 | 16:47 | 20:32 |
La Montaña De La Medida | 13:05 | 16:48 | 20:34 |
Damiana | 13:06 | 16:50 | 20:35 |
Lomo De Mena | 13:07 | 16:51 | 20:36 |
Amea (T) | 13:09 | 16:53 | 20:38 |
La Montaña Del Escobonal | 13:11 | 16:55 | 20:39 |
Montijo | 13:12 | 16:56 | 20:41 |
El Escobonal | 13:13 | 16:57 | 20:41 |
Axaentemir (T) | 13:14 | 16:57 | 20:42 |
Bayón | 13:15 | 16:59 | 20:43 |
El Correo Viejo | 13:15 | 16:59 | 20:44 |
El Baturro | 13:16 | 16:59 | 20:45 |
El Pino | 13:17 | 17:00 | 20:45 |
El Tunel | 13:18 | 17:02 | 20:47 |
Tose | 13:20 | 17:03 | 20:48 |
Corujera | 13:21 | 17:05 | 20:49 |
Fasnia (T) | 13:23 | 17:06 | 20:50 |
Hoyo Las Vistas | 13:24 | 17:08 | 20:54 |
Guardia Civil | 13:25 | 17:09 | 20:55 |
Domingo Díaz | 13:27 | 17:12 | 20:58 |
La Zarza | 13:27 | 17:12 | 20:58 |
Llano Grande | 13:28 | 17:13 | 20:59 |
La Canal (T) | 13:28 | 17:13 | 20:59 |
Sabina Alta | 13:29 | 17:14 | 21:00 |
El Hoyo | 13:30 | 17:15 | 21:01 |
La Sombrera | 13:31 | 17:16 | 21:02 |
Horari de diumenge i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Güímar | 12:40 | 17:10 |
Plaza De Las Flores | 12:40 | 17:10 |
Obispo Pérez Cáceres | 12:42 | 17:11 |
La Pilarica | 12:44 | 17:13 |
Badén | 12:45 | 17:15 |
Barranco De Badajoz | 12:46 | 17:16 |
Mirador De Don Martín | 12:49 | 17:18 |
Marrera | 12:50 | 17:19 |
Lomo Del Viento | 12:51 | 17:20 |
Pájara | 12:51 | 17:20 |
Barranco Hondo | 12:52 | 17:21 |
La Medida (T) | 12:52 | 17:21 |
La Montaña De La Medida | 12:54 | 17:23 |
Damiana | 12:55 | 17:24 |
Lomo De Mena | 12:56 | 17:25 |
Amea (T) | 12:58 | 17:27 |
La Montaña Del Escobonal | 12:59 | 17:28 |
Montijo | 13:00 | 17:30 |
El Escobonal | 13:01 | 17:31 |
Axaentemir (T) | 13:02 | 17:31 |
Bayón | 13:03 | 17:33 |
El Correo Viejo | 13:04 | 17:34 |
El Baturro | 13:04 | 17:34 |
El Pino | 13:05 | 17:36 |
El Tunel | 13:06 | 17:37 |
Tose | 13:08 | 17:38 |
Corujera | 13:10 | 17:39 |
Fasnia (T) | 13:11 | 17:40 |
Hoyo Las Vistas | - | 17:42 |
Guardia Civil | - | 17:43 |
Domingo Díaz | - | 17:46 |
Valiera | 13:16 | - |
La Gloria | 13:16 | - |
Lomo Negro | 13:17 | - |
La Zarza | - | 17:47 |
Llano Grande | - | 17:47 |
La Canal (T) | - | 17:47 |
Sabina Alta | - | 17:49 |
El Hoyo | - | 17:49 |
Cruz Del Roque | 13:18 | - |
Achacay | 13:19 | - |
La Sombrera | 13:22 | 17:50 |
Horari de Titsa bus - 33 (Güímar→La Sombrera)
L'horari Titsa bus de la ruta 33, Güímar→La Sombrera, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Güímar estació a La Sombrera estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa. Actualitzem l'horari de 33, de Güímar a Fasnia, cada dia a mitjanit.