352
352 - Est. De Autobuses De Tarancón→Ronda Atocha - Estación De Autobuses Horari
Horari de dilluns, dimarts, divendres i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
Est. De Autobuses De Tarancón | 8:50 | 9:00 | 10:30 | 11:45 |
Tarancón - Miguel De Cervantes | 8:52 | 9:02 | 10:31 | 11:46 |
Belinchón | 8:57 | 9:07 | 10:36 | 11:51 |
Comunidad Madrid - Colonia Tierno Galván | - | - | - | 12:00 |
Ctra. A-3 - Fuentidueña De Tajo | 9:07 | 9:17 | 10:45 | - |
Av. Elena Soriano - Piedra | - | - | - | 12:02 |
Comunidad Madrid - Colonia Tierno Galván | - | - | - | 12:03 |
Encomienda - Velázquez | 9:18 | 9:28 | 10:55 | 12:12 |
Encomienda - Castillo | 9:19 | 9:29 | 10:55 | 12:13 |
Samuel Baltés - Madrid | 9:20 | 9:30 | 10:57 | 12:15 |
Av. Hermanos Gómez Cuétara - Instituto | 9:22 | 9:32 | 10:59 | 12:16 |
Mayor Baja - Av. De La Paz | 9:30 | 9:40 | 11:06 | 12:23 |
Pza. Constitución - Ayuntamiento | 9:31 | 9:41 | 11:07 | 12:24 |
Mayor Alta - Rana | 9:33 | 9:43 | 11:08 | 12:25 |
Mayor Alta - C.º De La Rana | 9:34 | 9:44 | 11:09 | 12:26 |
Ctra. N-3 - Estación Comunicaciones | 9:37 | 9:47 | 11:12 | 12:30 |
Av. Valencia - Urb. El Romeral | 9:42 | 9:52 | 11:16 | 12:34 |
Av. Valencia - Cementerio Viejo | 9:45 | 9:55 | 11:18 | 12:36 |
Av. Valencia - Pza. Progreso | 9:46 | 9:56 | 11:20 | 12:37 |
Av. Madrid - La Perla | 9:49 | 9:59 | 11:22 | 12:39 |
Av. Madrid - Psje. Ana Mª Del Valle | 9:51 | 10:01 | 11:24 | 12:41 |
Av. Madrid - Las Palmas | 9:53 | 10:02 | 11:25 | 12:42 |
C.º De Los Canes - Av. Madrid | 9:55 | 10:04 | 11:27 | 12:45 |
Av. Madrid - Ctra. Campo Real | 9:57 | 10:06 | 11:29 | 12:46 |
Ctra. A-3 - Est. Rivas Vaciamadrid | 10:00 | 10:09 | 11:31 | 12:49 |
Av. Mediterráneo - Santa Eugenia | 10:08 | 10:17 | 11:39 | 12:57 |
Mediterraneo - Democracia | 10:11 | 10:20 | 11:42 | 13:00 |
Mediterráneo - Fuente Carrantona | 10:13 | 10:22 | 11:45 | 13:02 |
Av. Mediterráneo - Conde De Casal | 10:16 | 10:24 | 11:47 | 13:05 |
P.º Infanta Isabel - Dr. Velasco | 10:18 | 10:27 | 11:50 | 13:07 |
Ronda Atocha - Estación De Autobuses | 10:20 | 10:29 | 11:51 | 13:09 |
Horari de diumenge, dimecres i dijous
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Est. De Autobuses De Tarancón | 9:00 | 17:50 | 19:30 |
Tarancón - Miguel De Cervantes | 9:02 | 17:52 | 19:32 |
Belinchón | 9:07 | 17:57 | 19:37 |
Ctra. A-3 - Fuentidueña De Tajo | 9:17 | 18:07 | 19:47 |
Encomienda - Velázquez | 9:28 | 18:18 | 19:58 |
San José - Encomienda | 9:28 | 18:18 | 19:58 |
Samuel Baltés - Madrid | 9:30 | 18:20 | 20:00 |
Av. Hermanos Gómez Cuétara - Instituto | 9:32 | 18:22 | 20:02 |
Mayor Baja - Av. De La Paz | 9:40 | 18:30 | 20:08 |
Pza. Constitución - Ayuntamiento | 9:41 | 18:31 | 20:09 |
Mayor Alta - Rana | 9:43 | 18:33 | 20:10 |
Mayor Alta - C.º De La Rana | 9:44 | 18:34 | 20:11 |
Ctra. N-3 - Estación Comunicaciones | 9:47 | 18:37 | 20:14 |
Av. Valencia - Urb. El Romeral | 9:52 | 18:42 | 20:18 |
Av. Valencia - Cementerio Viejo | 9:55 | 18:45 | 20:20 |
Av. Valencia - Pza. Progreso | 9:56 | 18:46 | 20:21 |
Av. Madrid - La Perla | 9:59 | 18:49 | 20:23 |
Av. Madrid - Psje. Ana Mª Del Valle | 10:01 | 18:51 | 20:25 |
Av. Madrid - Las Palmas | 10:02 | 18:52 | 20:26 |
C.º De Los Canes - Av. Madrid | 10:04 | 18:55 | 20:28 |
Av. Madrid - Ctra. Campo Real | 10:06 | 18:57 | 20:29 |
Ctra. A-3 - Est. Rivas Vaciamadrid | 10:09 | 19:00 | 20:32 |
Av. Mediterráneo - Santa Eugenia | 10:17 | 19:09 | 20:39 |
Mediterraneo - Democracia | 10:20 | 19:12 | 20:42 |
Mediterráneo - Fuente Carrantona | 10:22 | 19:15 | 20:44 |
Av. Mediterráneo - Conde De Casal | 10:24 | 19:18 | 20:46 |
P.º Infanta Isabel - Dr. Velasco | 10:27 | 19:21 | 20:49 |
Ronda Atocha - Estación De Autobuses | 10:28 | 19:23 | 20:50 |
Horari de Interurbanos Bus - 352 (Est. De Autobuses De Tarancón→Ronda Atocha - Estación De Autobuses)
L'horari Interurbanos Bus de la ruta 352, Est. De Autobuses De Tarancón→Ronda Atocha - Estación De Autobuses, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Est. De Autobuses De Tarancón estació a Ronda Atocha - Estación De Autobuses estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.
352 Horaris d'indicacions alternatives
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Hontanaya - Av. Cahorzo
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Av. Elena Soriano - Piedra
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Villanueva De Alcardete - Pza. Cruz Verde
- 352 Horari - Villanueva De Alcardete - Pza. Cruz Verde→Ronda Atocha - Estación De Autobuses
- 352 Horari - Villamayor De Santiago - Av. Juan Carlos I→Ronda Atocha - Estación De Autobuses
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Encomienda - Velázquez
- 352 Horari - Av. Madrid - La Perla→Encomienda - Velázquez
- 352 Horari - Encomienda - Velázquez→Av. Madrid - La Perla
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Los Hinojosos - Pza. Constitución
- 352 Horari - Av. Elena Soriano - Piedra→Ronda Atocha - Estación De Autobuses
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Pozorrubio - Pza. Constitución
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Est. De Autobuses De Tarancón
- 352 Horari - Encomienda - Velázquez→Ronda Atocha - Estación De Autobuses
- 352 Horari - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Villamayor De Santiago - Av. Juan Carlos I