353 - Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Sta. Cruz De Zarza - Pza. Constitución Horari
Horari de Entre setmana
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Ronda Atocha - Estación De Autobuses
14:15
19:00
Pza. Conde De Casal - Conde De Casal
14:16
19:02
Av. Mediterráneo - Santa Eugenia
14:22
19:07
Ctra. A-3 - Est. Rivas Vaciamadrid
14:29
19:16
Ctra. A-3 - Puente De Arganda
14:32
19:19
Av. Madrid - Del Sol
14:33
19:21
Av. Madrid - C.º Estrechillo
14:34
19:22
Av. Madrid - Av. Finanzauto
14:36
19:24
Av. Madrid - C.º Del Valle
14:37
19:25
Av. Madrid - La Perla
14:39
19:28
Av. Valencia - Pza. Progreso
14:41
19:30
Av. Valencia - Cementerio Viejo
14:43
19:32
Real - Av. Valencia
14:45
19:34
Ctra. N-3 - Estación Comunicaciones
14:49
19:39
Mayor Alta - C.º De La Rana
14:52
19:43
Mayor Alta - Rana
14:53
19:44
Pza. Constitución - Ayuntamiento
14:54
19:45
Mayor Baja - Av. De La Paz
14:55
19:46
Av. Hermanos Gómez Cuétara - Instituto
15:02
19:54
Samuel Baltés - Madrid
15:04
19:56
Encomienda - Castillo
15:06
19:58
Encomienda - Velázquez
15:07
19:59
Comunidad Madrid - Colonia Tierno Galván
15:17
20:09
Av. Elena Soriano - Piedra
15:19
20:10
Zarza De Tajo - Ayuntamiento
15:29
20:19
Zarza De Tajo - Isabel I De Castilla
15:30
20:19
Sta. Cruz De Zarza - Av. Castilla La Mancha
15:36
20:24
Sta. Cruz De Zarza - Pza. Constitución
15:38
20:26
Horari de dissabte
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Ronda Atocha - Estación De Autobuses
13:00
19:00
Pza. Conde De Casal - Conde De Casal
13:01
19:02
Av. Mediterráneo - Santa Eugenia
13:07
19:07
Ctra. A-3 - Est. Rivas Vaciamadrid
13:14
19:16
Ctra. A-3 - Puente De Arganda
13:17
19:19
Av. Madrid - Del Sol
13:18
19:21
Av. Madrid - C.º Estrechillo
13:19
19:22
Av. Madrid - Av. Finanzauto
13:21
19:24
Av. Madrid - C.º Del Valle
13:22
19:25
Av. Madrid - La Perla
13:24
19:28
Av. Valencia - Pza. Progreso
13:26
19:30
Av. Valencia - Cementerio Viejo
13:28
19:32
Real - Av. Valencia
13:30
19:34
Ctra. N-3 - Estación Comunicaciones
13:34
19:39
Mayor Alta - C.º De La Rana
13:37
19:43
Mayor Alta - Rana
13:38
19:44
Pza. Constitución - Ayuntamiento
13:39
19:45
Mayor Baja - Av. De La Paz
13:40
19:46
Av. Hermanos Gómez Cuétara - Instituto
13:47
19:54
Samuel Baltés - Madrid
13:49
19:56
Encomienda - San José
13:50
19:58
Encomienda - Velázquez
13:51
19:59
Comunidad Madrid - Colonia Tierno Galván
14:00
20:09
Av. Elena Soriano - Piedra
14:02
20:10
Zarza De Tajo - Ayuntamiento
14:11
20:19
Zarza De Tajo - Isabel I De Castilla
14:12
20:19
Sta. Cruz De Zarza - Av. Castilla La Mancha
14:17
20:24
Sta. Cruz De Zarza - Pza. Constitución
14:19
20:26
Horari de diumenge, dimecres i dijous
Estació
Sortida núm. #1
Sortida núm. #2
Ronda Atocha - Estación De Autobuses
13:00
22:00
Pza. Conde De Casal - Conde De Casal
13:01
22:01
Av. Mediterráneo - Santa Eugenia
13:07
22:05
Ctra. A-3 - Est. Rivas Vaciamadrid
13:14
22:11
Ctra. A-3 - Puente De Arganda
13:17
22:13
Av. Madrid - Del Sol
13:18
22:15
Av. Madrid - C.º Estrechillo
13:19
22:16
Av. Madrid - Av. Finanzauto
13:21
22:17
Av. Madrid - C.º Del Valle
13:22
22:18
Av. Madrid - La Perla
13:24
22:20
Av. Valencia - Pza. Progreso
13:26
22:22
Av. Valencia - Cementerio Viejo
13:28
22:23
Real - Av. Valencia
13:30
22:24
Ctra. N-3 - Estación Comunicaciones
13:34
22:28
Mayor Alta - C.º De La Rana
13:37
22:31
Mayor Alta - Rana
13:38
22:31
Pza. Constitución - Ayuntamiento
13:39
22:32
Mayor Baja - Av. De La Paz
13:40
22:33
Av. Hermanos Gómez Cuétara - Instituto
13:47
22:39
Samuel Baltés - Madrid
13:49
22:40
Encomienda - San José
13:50
22:41
Encomienda - Velázquez
13:51
22:42
Ctra. M-321 - Cruce Urb. Los Huertos
-
22:45
Madrid - Antiguo Cuartel Guardia Civil
-
22:49
Pza. Constitución - Ayuntamiento
-
22:50
Orquídeas - Jazmines
-
22:56
Av. Elena Soriano - Virgen De Alarilla
-
22:57
Comunidad Madrid - Colonia Tierno Galván
14:00
-
Av. Elena Soriano - Piedra
14:02
-
Comunidad Madrid - Colonia Tierno Galván
-
22:58
Zarza De Tajo - Ayuntamiento
14:11
23:06
Zarza De Tajo - Isabel I De Castilla
14:12
23:06
Sta. Cruz De Zarza - Av. Castilla La Mancha
14:17
23:10
Sta. Cruz De Zarza - Pza. Constitución
14:19
23:12
Horari de Interurbanos Bus - 353 (Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Sta. Cruz De Zarza - Pza. Constitución)
L'horari Interurbanos Bus de la ruta 353, Ronda Atocha - Estación De Autobuses→Sta. Cruz De Zarza - Pza. Constitución, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Ronda Atocha - Estación De Autobuses estació a Sta. Cruz De Zarza - Pza. Constitución estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.