392 - Estación Icod (T)→Erjos (T) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Estación Icod (T) | 6:10 | 14:40 |
Centro De Salud Icod | 6:10 | 14:40 |
Matadero | 6:12 | 14:42 |
Canalitas | 6:14 | 14:44 |
Las Canales | 6:15 | 14:45 |
La Vega (T) | 6:16 | 14:47 |
La Casilla | 6:16 | 14:48 |
Los Palos | 6:17 | 14:49 |
Genovés | 6:18 | 14:50 |
Colegio Los Barros | 6:20 | 14:51 |
La Culata (T) | 6:20 | 14:52 |
Casa Del Marqués | 6:21 | 14:53 |
Mirador De Garachico | 6:21 | 14:53 |
Tanque Bajo | - | 14:56 |
La Higuera | 6:22 | 14:59 |
La Galeria | 6:23 | 15:00 |
El Tanque | 6:24 | 15:01 |
Correos (T) | 6:24 | 15:01 |
Iglesia Cruz Grande | 6:25 | 15:02 |
Barrio Nuevo | 6:26 | 15:03 |
Las Castras | 6:28 | 15:05 |
Manuel Jimenez | 6:28 | 15:05 |
Rosa Vieja | 6:30 | 15:07 |
La Calzada | 6:31 | 15:08 |
Oriente | 6:31 | 15:09 |
Ruigomez (T) | 6:32 | 15:10 |
Pedro Morales | 6:32 | 15:10 |
Los Malecones | 6:35 | 15:13 |
Erjos (T) | 6:36 | 15:14 |
Horari de Titsa bus - 392 (Estación Icod (T)→Erjos (T))
L'horari Titsa bus de la ruta 392, Estación Icod (T)→Erjos (T), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación Icod (T) estació a Erjos (T) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa. Actualitzem l'horari de 392, de Icod De Los Vinos a El Tanque, cada dia a mitjanit.