408 - El Médano (T)→Instituto De Granadilla Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
El Médano (T) | 7:15 |
Ermita De El Medano | 7:15 |
Juan Carlos I | 7:19 |
El Topo | 7:19 |
Llano San Bernardo | 7:21 |
Cueva Hermano Pedro | 7:22 |
Los Cardones | 7:25 |
San Isidro (T) | 7:28 |
Avenida Santa Cruz | 7:29 |
Atxoña | 7:30 |
Ermita De San Isidro | 7:32 |
Abona (T) | 7:34 |
El Pozo | 7:36 |
Yaco (T) | 7:37 |
Tamarco | 7:38 |
Cooperativa San Isidro | 7:38 |
Charco Del Pino (T) | 7:39 |
Centro De Salud | 7:41 |
Cementerio | 7:42 |
Granadilla (T) | 7:43 |
Mencey Abona | 7:47 |
Horari de Titsa bus - 408 (El Médano (T)→Instituto De Granadilla)
L'horari Titsa bus de la ruta 408, El Médano (T)→Instituto De Granadilla, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de El Médano (T) estació a Instituto De Granadilla estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa.