412 - Granadilla (T)→San Isidro (T) Horari
Horari de dilluns a dimecres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Granadilla (T) | 8:35 |
Mencey Abona | 8:35 |
Instituto De Granadilla | 8:36 |
Timanfaya | 8:37 |
Cine Charco Del Pino (T) | 8:37 |
Benitez | 8:38 |
Mantillo | 8:38 |
Yaiza | 8:38 |
Colegio Charco Del Pino | 8:39 |
Orchilla | 8:40 |
Charco Del Pino (T) | 8:40 |
Cooperativa San Isidro | 8:41 |
Tamarco | 8:42 |
Yaco | 8:43 |
Camino El Salto (T) | 8:43 |
La Cubana | 8:44 |
La Margarita | 8:44 |
Velázquez | 8:45 |
La Margarita | 8:45 |
La Cubana | 8:45 |
Camino El Salto | 8:46 |
Yaco | 8:46 |
Yaco (T) | 8:47 |
El Pozo | 8:47 |
Abona (T) | 8:48 |
Ermita De San Isidro | 8:49 |
Atxoña | 8:49 |
San Isidro (T) | 8:50 |
Horari de Titsa bus - 412 (Granadilla (T)→San Isidro (T))
L'horari Titsa bus de la ruta 412, Granadilla (T)→San Isidro (T), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Granadilla (T) estació a San Isidro (T) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa.