42 - Arrecife Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Instituto De Yaiza | 14:00 |
Palmer De Mácher | 14:05 |
Gasolinera De Mácher | 14:06 |
Ferretería De Tías | 14:09 |
Tías Centro | 14:11 |
Centro De Salud De Tías | 14:12 |
Puente Los Lirios | 14:15 |
Finca De Mácher II | 14:19 |
Balcón Del Mar | 14:22 |
Las Vistas | 14:24 |
Instituto Puerto Del Carmen | 14:25 |
Cañada Alta | 14:27 |
Rambla Islas Canarias | 14:28 |
Club Del Carmen | 14:32 |
Costa Mar | 14:34 |
Hotel Jameos | 14:35 |
Matagorda | 14:36 |
Equina Calle Mástil | 14:40 |
C.C. Deiland | 14:41 |
Intercambiador De Guaguas De Arrecife | 14:45 |
Horari de IntercityBus Lanzarote bus - 42 (Arrecife)
L'horari IntercityBus Lanzarote bus de la ruta 42, Arrecife, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Instituto De Yaiza estació a Intercambiador De Guaguas De Arrecife estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'IntercityBus Lanzarote.