442 - Pº Sta. Mª Cabeza - Est. Plaza Elíptica Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Av. Ciudades - Parque | 0:30 |
Camino Viejo De Pinto - Av. Los Ángeles | 0:30 |
Av. Los Ángeles - Av. Vascongadas | 0:31 |
Av. Aragón - Extremadura | 0:31 |
Av. Aragón - Badajoz | 0:32 |
Av. España - Est. Juan De La Cierva | 0:33 |
Madrid - Daoiz | 0:34 |
Madrid - Universidad | 0:35 |
Madrid - Pza. Victoria Kent | 0:36 |
Ctra. A-42 - Pol. Ind. Prado Overa | 0:38 |
Avenida De Los Poblados - Carretera Toledo | 0:40 |
Plaza Elíptica - Santa María De La Cabeza | 0:41 |
Horari de Interurbanos bus - 442 (Pº Sta. Mª Cabeza - Est. Plaza Elíptica)
L'horari Interurbanos bus de la ruta 442, Pº Sta. Mª Cabeza - Est. Plaza Elíptica, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Av. Ciudades - Parque estació a Plaza Elíptica - Santa María De La Cabeza estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.