460 - Estación Costa Adeje (T)→Estación Icod (T) Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Estación Costa Adeje (T) | 5:45 | 7:45 | 9:50 | 11:55 | 14:10 | 16:00 | 18:25 | 20:00 |
San Eugenio | 5:46 | 7:46 | 9:51 | 11:56 | 14:11 | 16:01 | 18:26 | 20:01 |
Laguna Park | 5:46 | 7:46 | 9:51 | 11:56 | 14:11 | 16:01 | 18:26 | 20:01 |
Miraverde | 5:50 | 7:50 | 9:55 | 12:00 | 14:15 | 16:05 | 18:30 | 20:05 |
Fañabe - San Borondón (T) | 5:53 | 7:53 | 9:58 | 12:03 | 14:18 | 16:08 | 18:33 | 20:08 |
Las Nieves (T) | 5:56 | 7:56 | 10:01 | 12:06 | 14:21 | 16:11 | 18:36 | 20:11 |
La Atalaya | 5:58 | 7:58 | 10:03 | 12:08 | 14:23 | 16:13 | 18:38 | 20:13 |
Las Rosas (T) | 6:00 | 8:00 | 10:05 | 12:10 | 14:25 | 16:15 | 18:40 | 20:15 |
Los Menores | 6:01 | 8:01 | 10:06 | 12:11 | 14:26 | 16:16 | 18:41 | 20:16 |
Iboybo | 6:03 | 8:03 | 10:08 | 12:13 | 14:28 | 16:18 | 18:43 | 20:18 |
Lomo Del Clérigo | 6:04 | 8:04 | 10:09 | 12:14 | 14:29 | 16:19 | 18:44 | 20:19 |
El Linchito | 6:05 | 8:05 | 10:10 | 12:15 | 14:30 | 16:20 | 18:45 | 20:20 |
Tijoco Bajo (T) | 6:06 | 8:06 | 10:11 | 12:16 | 14:31 | 16:21 | 18:46 | 20:21 |
Vera De Erques | 6:07 | 8:07 | 10:12 | 12:17 | 14:32 | 16:22 | 18:47 | 20:22 |
Granero Negro | 6:10 | 8:10 | 10:15 | 12:20 | 14:35 | 16:25 | 18:50 | 20:25 |
Corazones De Tejina | 6:12 | 8:12 | 10:17 | 12:22 | 14:37 | 16:27 | 18:52 | 20:27 |
Tejina De Guía (T) | 6:12 | 8:12 | 10:17 | 12:22 | 14:37 | 16:27 | 18:52 | 20:27 |
Acojeja | 6:14 | 8:14 | 10:19 | 12:24 | 14:39 | 16:29 | 18:54 | 20:29 |
El Pozo | 6:15 | 8:15 | 10:20 | 12:25 | 14:40 | 16:30 | 18:55 | 20:30 |
Ramallo | 6:17 | 8:17 | 10:22 | 12:27 | 14:42 | 16:32 | 18:57 | 20:32 |
Guía De Isora (T) | 6:17 | 8:17 | 10:22 | 12:27 | 14:42 | 16:32 | 18:57 | 20:32 |
Correos | 6:18 | 8:18 | 10:23 | 12:28 | 14:43 | 16:33 | 18:58 | 20:33 |
Las Veredas | 6:19 | 8:19 | 10:24 | 12:29 | 14:44 | 16:34 | 18:59 | 20:34 |
Avenida Isora | 6:19 | 8:19 | 10:24 | 12:29 | 14:44 | 16:34 | 18:59 | 20:34 |
El Junquito | 6:21 | 8:21 | 10:26 | 12:31 | 14:46 | 16:36 | 19:01 | 20:36 |
Cruce Chiguerge | 6:22 | 8:22 | 10:27 | 12:32 | 14:47 | 16:37 | 19:02 | 20:37 |
Consultorio De Chio | 6:24 | 8:24 | 10:29 | 12:34 | 14:49 | 16:39 | 19:04 | 20:39 |
Chio (T) | 6:25 | 8:25 | 10:30 | 12:35 | 14:50 | 16:40 | 19:05 | 20:40 |
Libertad | 6:26 | 8:26 | 10:31 | 12:36 | 14:51 | 16:41 | 19:06 | 20:41 |
Malpaís | 6:32 | 8:32 | 10:37 | 12:42 | 14:57 | 16:47 | 19:12 | 20:47 |
Tamaimo (T) | 6:33 | 8:33 | 10:38 | 12:43 | 14:58 | 16:48 | 19:13 | 20:48 |
Cooperativa | 6:35 | 8:35 | 10:40 | 12:45 | 15:00 | 16:50 | 19:15 | 20:50 |
Tamaimo Norte | 6:40 | 8:40 | 10:45 | 12:50 | 15:05 | 16:55 | 19:20 | 20:55 |
El Retamar | 6:44 | 8:44 | 10:49 | 12:54 | 15:09 | 16:59 | 19:24 | 20:59 |
Los Manolos | 6:46 | 8:46 | 10:51 | 12:56 | 15:11 | 17:01 | 19:26 | 21:01 |
El Molledo | 6:48 | 8:48 | 10:53 | 12:58 | 15:13 | 17:03 | 19:28 | 21:03 |
Santiago Del Teide Sur | 6:49 | 8:49 | 10:54 | 12:59 | 15:14 | 17:04 | 19:29 | 21:04 |
Consultorio | 6:49 | 8:49 | 10:54 | 12:59 | 15:14 | 17:04 | 19:29 | 21:04 |
El Hoyo | 6:50 | 8:50 | 10:55 | 13:00 | 15:15 | 17:05 | 19:30 | 21:05 |
Santiago Del Teide (T) | 6:50 | 8:50 | 10:55 | 13:00 | 15:15 | 17:05 | 19:30 | 21:05 |
Santiago De Teide Norte | 6:51 | 8:51 | 10:56 | 13:01 | 15:16 | 17:06 | 19:31 | 21:06 |
Las Barreras | 6:55 | 8:55 | 11:00 | 13:05 | 15:20 | 17:10 | 19:35 | 21:10 |
Puerto De Erjos | 6:58 | 8:58 | 11:03 | 13:08 | 15:23 | 17:13 | 19:38 | 21:13 |
Los Palos | 7:00 | 9:00 | 11:05 | 13:10 | 15:25 | 17:15 | 19:40 | 21:15 |
Erjos (T) | 7:01 | 9:01 | 11:06 | 13:11 | 15:26 | 17:16 | 19:41 | 21:16 |
Los Malecones | 7:02 | 9:02 | 11:07 | 13:12 | 15:27 | 17:17 | 19:42 | 21:17 |
Pedro Morales | 7:05 | 9:05 | 11:10 | 13:15 | 15:30 | 17:20 | 19:45 | 21:20 |
Ruigomez (T) | 7:06 | 9:06 | 11:11 | 13:16 | 15:31 | 17:21 | 19:46 | 21:21 |
Oriente | 7:07 | 9:07 | 11:12 | 13:17 | 15:32 | 17:22 | 19:47 | 21:22 |
La Calzada | 7:09 | 9:09 | 11:14 | 13:19 | 15:34 | 17:24 | 19:49 | 21:24 |
Rosa Vieja | 7:10 | 9:10 | 11:15 | 13:20 | 15:35 | 17:25 | 19:50 | 21:25 |
Manuel Jiménez | 7:11 | 9:11 | 11:16 | 13:21 | 15:36 | 17:26 | 19:51 | 21:26 |
Las Castras | 7:12 | 9:12 | 11:17 | 13:22 | 15:37 | 17:27 | 19:52 | 21:27 |
Barrio Nuevo | 7:13 | 9:13 | 11:18 | 13:23 | 15:38 | 17:28 | 19:53 | 21:28 |
Iglesia Cruz Grande | 7:14 | 9:14 | 11:19 | 13:24 | 15:39 | 17:29 | 19:54 | 21:29 |
Correos (T) | 7:15 | 9:15 | 11:20 | 13:25 | 15:40 | 17:30 | 19:55 | 21:30 |
El Tanque | 7:16 | 9:16 | 11:21 | 13:26 | 15:41 | 17:31 | 19:56 | 21:31 |
La Galeria | 7:17 | 9:17 | 11:22 | 13:27 | 15:42 | 17:32 | 19:57 | 21:32 |
La Higuera | 7:19 | 9:19 | 11:24 | 13:29 | 15:44 | 17:34 | 19:59 | 21:34 |
Mirador De Garachico | 7:20 | 9:20 | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 17:35 | 20:00 | 21:35 |
Casa Del Marqués | 7:20 | 9:20 | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 17:35 | 20:00 | 21:35 |
La Culata (T) | 7:21 | 9:21 | 11:26 | 13:31 | 15:46 | 17:36 | 20:01 | 21:36 |
Colegio Los Barros | 7:22 | 9:22 | 11:27 | 13:32 | 15:47 | 17:37 | 20:02 | 21:37 |
Genovés | 7:24 | 9:24 | 11:29 | 13:34 | 15:49 | 17:39 | 20:04 | 21:39 |
Los Palos | 7:25 | 9:25 | 11:30 | 13:35 | 15:50 | 17:40 | 20:05 | 21:40 |
La Casilla | 7:26 | 9:26 | 11:31 | 13:36 | 15:51 | 17:41 | 20:06 | 21:41 |
La Vega (T) | 7:26 | 9:26 | 11:31 | 13:36 | 15:51 | 17:41 | 20:06 | 21:41 |
Las Canales | 7:28 | 9:28 | 11:33 | 13:38 | 15:53 | 17:43 | 20:08 | 21:43 |
Canalitas | 7:28 | 9:28 | 11:33 | 13:38 | 15:53 | 17:43 | 20:08 | 21:43 |
Matadero | 7:30 | 9:30 | 11:35 | 13:40 | 15:55 | 17:45 | 20:10 | 21:45 |
Centro De Salud Icod | 7:32 | 9:32 | 11:37 | 13:42 | 15:57 | 17:47 | 20:12 | 21:47 |
Estación Icod (T) | 7:33 | 9:33 | 11:38 | 13:43 | 15:58 | 17:48 | 20:13 | 21:48 |
Horari de Titsa bus - 460 (Estación Costa Adeje (T)→Estación Icod (T))
L'horari Titsa bus de la ruta 460, Estación Costa Adeje (T)→Estación Icod (T), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación Costa Adeje (T) estació a Estación Icod (T) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa. Actualitzem l'horari de 460, de Adeje a Icod De Los Vinos, cada dia a mitjanit.