468
468 - P.º De La Pradera - Pza. Del Puente→Ferrocarril - Est. Getafe Centro Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
P.º De La Pradera - Pza. Del Puente | 15:40 |
Madrid - Urb. La Pradera | 15:41 |
Ctra. M-404 - Urb. La Sierra | 15:43 |
Ctra. M-404 - Brezo | 15:44 |
Av. Navalcarnero - Urb. Los Nidos | 15:46 |
Av. Cañada Toledana - Jardines Alhambra | 15:48 |
Av. Cañada Toledana - Eras | 15:48 |
Ermita - Federico Garcia Lorca | 15:50 |
Fuente De La Salud - Polideportivo | 15:51 |
Av. Humanes - Luna | 15:53 |
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Goñi | 15:54 |
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Las Naciones | 15:56 |
Ctra. M-405 - Fábrica De Cerillas | 15:58 |
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Prado Los Caballos | 16:00 |
Ctra. M-405 - Av. Unión Europea | 16:01 |
Madrid - Francisco Encinas | 16:02 |
Madrid - Curro Romero | 16:03 |
Madrid - Mallorca | 16:05 |
Santiago Ramón Y Cajal - Barrio Picasso | 16:06 |
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Codein | 16:07 |
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Montesol | 16:09 |
Ctra. M-405 - Nogal | 16:10 |
Ctra. M-405 - Pol. Ind. El Álamo | 16:11 |
Luis Sauquillo - Monte Blanco | 16:14 |
Luis Sauquillo - El Arroyo | 16:15 |
Luis Sauquillo - Escorial | 16:16 |
Luis Sauquillo - Tesillo | 16:18 |
Leganés - Los Ángeles | 16:19 |
Leganés - Cuzco | 16:20 |
Leganés - Centro De Salud Mental | 16:22 |
Verano - Parque Bosquesur | 16:24 |
Primavera - C. C. Arroyosur | 16:26 |
Av. Recomba - Arroyo Valdegrullas | 16:27 |
Av. Recomba - Parque Ind. La Laguna | 16:28 |
Ctra. M-409 - Ciudad Del Automóvil | 16:30 |
Ctra. M-409 - Los Frailes | 16:32 |
Av. Fuenlabrada - Hospital Severo Ochoa | 16:33 |
Av. Doctor Fleming - Colegio | 16:34 |
Av. Doctor Fleming - Constitución De Cádiz | 16:35 |
Av. Museo - Pza. Joan Manuel Serrat | 16:36 |
Lugo - Centro De Mayores | 16:38 |
Ctra. M-406 - Hospital De Getafe | 16:41 |
Leganés - Batres | 16:42 |
Ferrocarril - Est. Getafe Centro | 16:43 |
Horari de Interurbanos Bus - 468 (P.º De La Pradera - Pza. Del Puente→Ferrocarril - Est. Getafe Centro)
L'horari Interurbanos Bus de la ruta 468, P.º De La Pradera - Pza. Del Puente→Ferrocarril - Est. Getafe Centro, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de P.º De La Pradera - Pza. Del Puente estació a Ferrocarril - Est. Getafe Centro estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.
468 Horaris d'indicacions alternatives
- 468 Horari - Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro
- 468 Horari - Rafael Alberti - Pablo Neruda→Ferrocarril - Est. Getafe Centro
- 468 Horari - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→Ugena - Ayuntamiento
- 468 Horari - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→P.º De La Pradera - Pza. Del Puente
- 468 Horari - Fuente De La Salud - Polideportivo→C.º Del Molino - Hospital De Fuenlabrada
- 468 Horari - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→Fuente De La Salud - Polideportivo
- 468 Horari - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→Rafael Alberti - Pablo Neruda
- 468 Horari - Ugena - Ayuntamiento→Ferrocarril - Est. Getafe Centro
- 468 Horari - C.º Del Molino - Hospital De Fuenlabrada→Fuente De La Salud - Polideportivo