510
510 - Miño - Tajo→Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Miño - Tajo | 6:15 |
Miño - Pisuerga | 6:16 |
Miño - Ter | 6:18 |
Miño - Río Júcar | 6:19 |
Miño - Urb. El Bosque | 6:20 |
Duero - Miño | 6:22 |
Duero - Urb. El Bosque | 6:24 |
Duero - Segura | 6:25 |
Duero - Colegio | 6:27 |
Bidasoa - Duero | 6:28 |
Cigüela - Bidasoa | 6:29 |
Guadiana - Zújar | 6:30 |
Zújar - Guadiana | 6:31 |
Guadiana - Zújar | 6:32 |
Guadiana - Colegio | 6:33 |
Duero - Tajo | 6:35 |
Ebro - El Bosque | 6:36 |
Tajo - Miño | 6:37 |
Tajo - Universidad | 6:39 |
Av. Príncipe Asturias - Av. Vaillo | 6:40 |
Av. Ppe. Asturias - Av. Concordia | 6:41 |
Av. Ppe. Asturias - Servicios Sociales | 6:42 |
Av. Ppe. Asturias - Centro De Salud | 6:42 |
Av. Ppe. Asturias - Centro Cultural | 6:44 |
Av. Ppe. De Asturias - Supermercado | 6:44 |
Av. Ppe. Asturias - Vicente Blasco Ibáñez | 6:45 |
Av. Ppe. Asturias - Centro Comercial | 6:46 |
Av. Villaviciosa - Av. Castilla | 6:47 |
Av. Madrid - Av. Pinos | 6:48 |
Av. Viñas - Av. Pinos | 6:49 |
Av. Castillo - Av. Olivares | 6:50 |
Av. Castillo - Miravalles | 6:51 |
Av. Castillo - Cantabria | 6:52 |
Bellas Vistas - La Meseta | 6:54 |
Prado - Almería | 6:55 |
Prado - Centro Cívico | 6:56 |
Av. Castillo De Villaviciosa - Los Galgos | 6:57 |
Av. Castillo De Villaviciosa - Asturias | 6:58 |
Av. San Martín De Valdeiglesias - Polígono | 7:00 |
Av. San Martín De Valdeiglesias - Autocaravanas | 7:03 |
Argentina - C. C. Tres Aguas | 7:06 |
Berlín - Est. Alcorcón Central | 7:07 |
Berlín - Hospital Fundación Alcorcón | 7:08 |
Robles - Colegio | 7:10 |
Robles - Parque De Los Castaños | 7:11 |
Robles - Trva. De Los Pinos | 7:12 |
Av. Retamas - Chopos | 7:12 |
Av. Retamas - Juan Ramón Jiménez | 7:13 |
Av. Oeste - Av. Juan Ramón Jiménez | 7:15 |
Av. Oeste - Colegio | 7:16 |
Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca | 7:17 |
Horari de Interurbanos Bus - 510 (Miño - Tajo→Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca)
L'horari Interurbanos Bus de la ruta 510, Miño - Tajo→Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Miño - Tajo estació a Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.
510 Horaris d'indicacions alternatives
- 510 Horari - Berlín - Est. Alcorcón Central→Guadiana - Río Duero
- 510 Horari - Berlín - Est. Alcorcón Central→Tajo - Universidad
- 510 Horari - Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca→Guadiana - Río Duero
- 510 Horari - Guadiana - Río Duero→Berlín - Est. Alcorcón Central
- 510 Horari - Berlín - Est. Alcorcón Central→Guadiana - Colegio
- 510 Horari - Guadiana - Colegio→Berlín - Est. Alcorcón Central
- 510 Horari - Av. Alcalde José Aranda - Av. Polvoranca→Guadiana - Colegio