52 - Los Valles Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
La Santa Sport | 9:00 | 13:00 | 15:00 | 20:00 |
La Santa | 9:03 | 13:03 | 15:03 | 20:03 |
El Cuchillo | 9:08 | 13:08 | 15:08 | 20:08 |
La Cañada | 9:10 | 13:10 | 15:10 | 20:10 |
La Plaza De Tinajo | 9:12 | 13:12 | 15:12 | 20:12 |
El Cine De Tinajo | 9:13 | 13:13 | 15:13 | 20:13 |
El Calvario | 9:14 | 13:14 | 15:14 | 20:14 |
Tajaste I | 9:15 | 13:15 | 15:15 | 20:15 |
Guigua | 9:17 | 13:17 | 15:17 | 20:17 |
Teleclub Macha Blanca | 9:18 | 13:18 | 15:18 | 20:18 |
Macha Blanca | 9:19 | 13:19 | 15:19 | 20:19 |
Los Dolores | 9:21 | 13:21 | 15:21 | 20:21 |
Las Cadenas | 9:22 | 13:22 | 15:22 | 20:22 |
Curva La Vegueta | 9:24 | 13:24 | 15:24 | 20:24 |
Correos La Vegueta | 9:25 | 13:25 | 15:25 | 20:25 |
La Tienda De Tiagua | 9:27 | 13:27 | 15:27 | 20:27 |
Caseta De Tao | 9:29 | 13:29 | 15:29 | 20:29 |
Correos Mozaga | 9:32 | 13:32 | 15:32 | 20:32 |
Cruce San Bartolomé | 9:36 | 13:36 | 15:36 | 20:36 |
Avenida De Las Palmeras | 9:37 | 13:37 | 15:37 | 20:37 |
Casa Ajei | 9:39 | 13:39 | 15:39 | 20:39 |
Calle César Manrique | 9:40 | 13:40 | 15:40 | 20:40 |
Hospital General | 9:47 | 13:47 | 15:47 | 20:47 |
Biblioteca Pública | 9:50 | 13:50 | 15:50 | 20:50 |
Frente Estación De Guaguas De Arrecife | 10:00 | 14:00 | 16:00 | 21:00 |
Altavista | 10:02 | 14:02 | 16:02 | 21:02 |
Tahiche Bajo | 10:04 | 14:04 | 16:04 | 21:04 |
Cruce César Manrique | 10:06 | 14:06 | 16:06 | 21:06 |
Tahiche Alto | 10:07 | 14:07 | 16:07 | 21:07 |
Tahiche | 10:08 | 14:08 | 16:08 | 21:08 |
Las Cabreras | 10:10 | 14:10 | 16:10 | 21:10 |
Nazaret | 10:11 | 14:11 | 16:11 | 21:11 |
Ayuntamiento De Teguise | 10:13 | 14:13 | 16:13 | 21:13 |
Centro De Salud De Teguise | 10:15 | 14:15 | 16:15 | 21:15 |
Iglesia De Teseguite | 10:18 | 14:18 | 16:18 | 21:18 |
Teseguite Abajo | 10:19 | 14:19 | 16:19 | 21:19 |
El Mojón | 10:22 | 14:22 | 16:22 | 21:22 |
Sociedad Los Valles | 10:25 | 14:25 | 16:25 | 21:25 |
Los Valles Arriba | 10:26 | 14:26 | 16:26 | 21:26 |
Mirador De Los Valles | 10:27 | 14:27 | 16:27 | 21:27 |
Horari de IntercityBus Lanzarote bus - 52 (Los Valles)
L'horari IntercityBus Lanzarote bus de la ruta 52, Los Valles, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de La Santa Sport estació a Mirador De Los Valles estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'IntercityBus Lanzarote.