561A - Intercambiador De Aluche→Av. Noroeste - Siete Picos Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Intercambiador De Aluche | 7:14 | 7:38 | 9:38 | 12:20 | 13:10 | 14:30 | 15:20 |
Av. Poblados - Empalme | 7:16 | 7:40 | 9:40 | 12:22 | 13:12 | 14:32 | 15:22 |
Ctra. Cchel. A Aravaca - Colonia Jardín | 7:19 | 7:43 | 9:43 | 12:24 | 13:14 | 14:34 | 15:25 |
Ctra. M-502 - Urb. Los Ángeles | 7:21 | 7:45 | 9:45 | 12:25 | 13:15 | 14:35 | 15:27 |
Ctra. M-502 - Est. Prado De La Vega | 7:22 | 7:46 | 9:46 | 12:26 | 13:16 | 14:36 | 15:28 |
Ctra. M-502 - Colonia Los Ángeles | 7:23 | 7:47 | 9:47 | 12:28 | 13:18 | 14:38 | 15:29 |
Ctra. M-502 - Prado Del Rey | 7:25 | 7:49 | 9:49 | 12:29 | 13:19 | 14:39 | 15:31 |
Ctra. M-502 - Vista Alegre | 7:26 | 7:50 | 9:50 | 12:30 | 13:20 | 14:40 | 15:32 |
Ctra. M-508 - Caballo | 7:29 | 7:53 | 9:53 | 12:32 | 13:22 | 14:42 | 15:35 |
Doctor Raso - Residencia De Ancianos | 7:31 | 7:55 | 9:55 | 12:34 | 13:24 | 14:44 | 15:37 |
Doctor Raso - Cerezo De Húmera | 7:31 | 7:55 | 9:55 | 12:34 | 13:24 | 14:44 | 15:37 |
Húmera - Pueblo | 7:32 | 7:56 | 9:56 | 12:35 | 13:25 | 14:45 | 15:38 |
Av. Húmera - Est. Campus De Somosaguas | 7:34 | 7:58 | 9:58 | 12:36 | 13:26 | 14:46 | 15:40 |
Av. Pablo VI - Rumanía | 7:36 | 8:00 | 10:00 | 12:39 | 13:29 | 14:49 | 15:42 |
Av. Pablo VI - París | 7:37 | 8:01 | 10:01 | 12:39 | 13:29 | 14:49 | 15:43 |
Chinchón - Cirilo Palomo | 7:38 | 8:02 | 10:02 | 12:40 | 13:30 | 14:50 | 15:44 |
Antonio Becerril - Ayuntamiento | 7:39 | 8:03 | 10:02 | 12:41 | 13:31 | 14:51 | 15:45 |
Javier Fdez. Golfín - Parque D. Juan Borbón | 7:40 | 8:04 | 10:03 | 12:41 | 13:31 | 14:51 | 15:46 |
Ctra. Majadahonda - Universidad | 7:44 | 8:08 | 10:06 | 12:45 | 13:35 | 14:55 | 15:50 |
Ctra. Majadahonda - Av. Monteclaro | 7:46 | 8:10 | 10:08 | 12:47 | 13:37 | 14:57 | 15:52 |
Ctra. Pozuelo - Urb. Monteclaro | 7:48 | 8:12 | 10:10 | 12:48 | 13:38 | 14:58 | 15:54 |
Ctra. Pozuelo - Centro De Prevención | 7:49 | 8:13 | 10:11 | 12:49 | 13:39 | 14:59 | 15:55 |
Ctra. Pozuelo - Residencia | 7:51 | 8:15 | 10:12 | 12:50 | 13:40 | 15:00 | 15:57 |
Ctra. Pozuelo - Urb. Pinar Plantío | 7:51 | 8:15 | 10:13 | 12:51 | 13:41 | 15:01 | 15:57 |
Ctra. Pozuelo - Ciudad Deportiva | 7:53 | 8:17 | 10:14 | 12:52 | 13:42 | 15:02 | 15:59 |
Ctra. Pozuelo - Ins. Nacional De Sanidad | 7:53 | 8:17 | 10:15 | 12:53 | 13:43 | 15:03 | 15:59 |
Ctra. Pozuelo - Urb. El Paular | 7:55 | 8:19 | 10:16 | 12:54 | 13:44 | 15:05 | 16:01 |
Ctra. Pozuelo - Francisco Umbral | 7:57 | 8:21 | 10:17 | 12:56 | 13:46 | 15:07 | 16:03 |
Av. España - Los Olmos | 7:58 | 8:22 | 10:18 | 12:56 | 13:46 | 15:08 | 16:04 |
Av. España - Cervantes | 7:59 | 8:23 | 10:19 | 12:57 | 13:47 | 15:09 | 16:05 |
Doctor Calero - Jardinillos | 8:00 | 8:24 | 10:20 | 12:58 | 13:48 | 15:10 | 16:06 |
Av. Reyes Católicos - Colombia | 8:01 | 8:25 | 10:21 | 12:59 | 13:49 | 15:10 | 16:07 |
Av. Reyes Católicos - Panamá | 8:01 | 8:25 | 10:21 | 12:59 | 13:49 | 15:11 | 16:07 |
Av. Reyes Católicos - Av. España | 8:02 | 8:26 | 10:22 | 13:00 | 13:50 | 15:12 | 16:08 |
Av. Reyes Católicos - Sta. Beatriz De Silva | 8:03 | 8:27 | 10:23 | 13:01 | 13:51 | 15:13 | 16:09 |
Yucatán - Canencia | 8:04 | 8:28 | 10:24 | 13:02 | 13:52 | 15:14 | 16:10 |
Av. España - Urb. Las Cabañas II | 8:05 | 8:29 | 10:24 | 13:02 | 13:52 | 15:14 | 16:11 |
Av. España - Comunidad De Baleares | 8:06 | 8:30 | 10:25 | 13:03 | 13:53 | 15:16 | 16:12 |
Av. España - Principado De Asturias | 8:07 | 8:31 | 10:26 | 13:04 | 13:54 | 15:16 | 16:13 |
Av. España - Comunidad Castilla La Mancha | 8:07 | 8:31 | 10:26 | 13:04 | 13:54 | 15:17 | 16:13 |
Comunidad Castilla La Mancha - Burgocentro | 8:08 | 8:32 | 10:27 | 13:05 | 13:55 | 15:18 | 16:14 |
Av. Iglesia - Real | 8:09 | 8:33 | 10:28 | 13:06 | 13:56 | 15:19 | 16:15 |
Cta. San Francisco - Pza. Madrid | 8:11 | 8:35 | 10:29 | 13:07 | 13:57 | 15:20 | 16:17 |
Av. Noroeste - Av. Doctor Toledo | 8:12 | 8:36 | 10:30 | 13:08 | 13:58 | 15:22 | 16:18 |
Av. Noroeste - Siete Picos | 8:13 | 8:37 | 10:31 | 13:09 | 13:59 | 15:22 | 16:19 |
Horari de Interurbanos bus - 561A (Intercambiador De Aluche→Av. Noroeste - Siete Picos)
L'horari Interurbanos bus de la ruta 561A, Intercambiador De Aluche→Av. Noroeste - Siete Picos, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Intercambiador De Aluche estació a Av. Noroeste - Siete Picos estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.