57 - Fielato (T)→Intercambiador Laguna (T) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Fielato (T) | 5:20 | 5:40 |
Paraiso | 5:20 | 5:40 |
La Carta | 5:20 | 5:40 |
Don Javier | 5:21 | 5:41 |
Valle Guerra | 5:22 | 5:42 |
El Rosario (T) | 5:22 | 5:42 |
El Lomo | 5:24 | 5:44 |
Moya | 5:24 | 5:44 |
La Herreña | 5:25 | 5:45 |
La Agrícola | 5:25 | 5:45 |
Palenzuela | 5:26 | 5:46 |
Centro De Salud | 5:27 | 5:47 |
Instituto | 5:27 | 5:47 |
El Ramal (T) | 5:28 | 5:48 |
El Cementerio | 5:29 | 5:49 |
Pata Rajada | 5:30 | 5:50 |
La Asomada | 5:31 | 5:51 |
Cueva Jurada | 5:32 | 5:52 |
Tamarco (T) | 5:32 | 5:52 |
El Socorro | 5:32 | 5:52 |
Las Toscas | 5:33 | 5:53 |
Camino Viejo | 5:34 | 5:54 |
Tegueste | 5:35 | 5:55 |
Los Laureles | 5:36 | 5:56 |
Nuevas Tecnologías | 5:37 | 5:57 |
Los Barriales | 5:37 | 5:57 |
Camino Hondo | 5:38 | 5:58 |
Pedro Álvarez (T) | 5:39 | 5:59 |
Las Piteras | 5:40 | 6:00 |
Faria | 5:40 | 6:00 |
Las Lajas | 5:41 | 6:01 |
Jesús Jiménez | 5:41 | 6:01 |
Los Nuñez | 5:42 | 6:02 |
Las Canteras (T) | 5:43 | 6:03 |
Carretera Las Canteras | 5:43 | 6:03 |
República Argentina | 5:44 | 6:04 |
Pozo Cabildo | 5:45 | 6:05 |
Paseo De Los Oramas | 5:46 | 6:06 |
Marcos Redondo | 5:47 | 6:07 |
San Benito | 5:49 | 6:09 |
San Antonio | 5:51 | 6:11 |
Coromoto (T) | 5:52 | 6:12 |
Francisco Sánchez (T) | 5:52 | 6:12 |
Intercambiador Laguna (T) | 5:53 | 6:13 |
Horari de Titsa bus - 57 (Fielato (T)→Intercambiador Laguna (T))
L'horari Titsa bus de la ruta 57, Fielato (T)→Intercambiador Laguna (T), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Fielato (T) estació a Intercambiador Laguna (T) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa.