6 - Pozo Amarguillo Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesón Del Duque (Sanlúcar) | 14:58 | 15:33 | 16:08 | 16:43 | 17:18 | 17:53 | 18:28 | 19:03 | 19:38 | 20:13 | 20:48 |
Cruz Del Monaguillo (Sanlúcar) | 14:59 | 15:34 | 16:09 | 16:44 | 17:19 | 17:54 | 18:29 | 19:04 | 19:39 | 20:14 | 20:49 |
Antonio Hugo Homerique (Sanlúcar) | 15:00 | 15:35 | 16:10 | 16:45 | 17:20 | 17:55 | 18:30 | 19:05 | 19:40 | 20:15 | 20:50 |
Farmacia (Sanlúcar) | 15:00 | 15:36 | 16:11 | 16:46 | 17:21 | 17:56 | 18:31 | 19:06 | 19:41 | 20:15 | 20:50 |
Godoy (Sanlúcar) | 15:01 | 15:36 | 16:11 | 16:46 | 17:21 | 17:56 | 18:31 | 19:06 | 19:41 | 20:15 | 20:50 |
Palomar II (Sanlúcar) | 15:02 | 15:37 | 16:12 | 16:47 | 17:22 | 17:57 | 18:32 | 19:07 | 19:42 | 20:16 | 20:51 |
Palomar (Sanlúcar) | 15:02 | 15:38 | 16:13 | 16:48 | 17:23 | 17:58 | 18:33 | 19:08 | 19:43 | 20:16 | 20:51 |
Constitución (Sanlúcar) | 15:03 | 15:38 | 16:13 | 16:48 | 17:23 | 17:58 | 18:33 | 19:08 | 19:43 | 20:17 | 20:52 |
Picacho (Sanlúcar) | 15:05 | 15:40 | 16:15 | 16:50 | 17:25 | 18:00 | 18:35 | 19:10 | 19:45 | 20:18 | 20:53 |
San Nicolás (Sanlúcar) | 15:06 | 15:42 | 16:17 | 16:52 | 17:27 | 18:02 | 18:37 | 19:12 | 19:47 | 20:20 | 20:55 |
Cabo Noval (Sanlúcar) | 15:07 | 15:43 | 16:18 | 16:53 | 17:28 | 18:03 | 18:38 | 19:13 | 19:48 | 20:20 | 20:55 |
Bajo de Guía (Sanlúcar) | 15:09 | 15:44 | 16:19 | 16:54 | 17:29 | 18:04 | 18:39 | 19:14 | 19:49 | 20:21 | 20:56 |
Polideportivo (Sanlúcar) | 15:09 | 15:45 | 16:20 | 16:55 | 17:30 | 18:05 | 18:40 | 19:15 | 19:50 | 20:22 | 20:57 |
Paseo Maritimo Llegada | 15:10 | 15:45 | 16:20 | 16:55 | 17:30 | 18:05 | 18:40 | 19:15 | 19:50 | 20:22 | 20:57 |
Paseo Maritimo Salida | 15:13 | 15:48 | 16:23 | 16:58 | 17:33 | 18:08 | 18:43 | 19:18 | 19:53 | 20:24 | 20:59 |
Calzada La Infanta (Sanlúcar) | 15:14 | 15:50 | 16:25 | 17:00 | 17:35 | 18:10 | 18:45 | 19:20 | 19:55 | 20:26 | 21:01 |
Pradillo (Sanlúcar) | 15:15 | 15:51 | 16:26 | 17:01 | 17:36 | 18:11 | 18:46 | 19:21 | 19:56 | 20:26 | 21:01 |
Fuentevieja (Sanlúcar) | 15:17 | 15:52 | 16:27 | 17:02 | 17:37 | 18:12 | 18:47 | 19:22 | 19:57 | 20:27 | 21:02 |
Pozo Amarguillo (Sanlúcar) | 14:58 | 15:33 | 16:08 | 16:43 | 17:18 | 17:53 | 18:28 | 19:03 | 19:38 | 20:13 | 20:48 |
Horari de CMTBC - Sanlúcar (Urbanos) bus - 6 (Pozo Amarguillo)
L'horari CMTBC - Sanlúcar (Urbanos) bus de la ruta 6, Pozo Amarguillo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Pozo Amarguillo (Sanlúcar) estació a Pozo Amarguillo (Sanlúcar) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'CMTBC - Sanlúcar (Urbanos).