6 - San Isidro - Hospital Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 | Sortida núm. #13 | Sortida núm. #14 | Sortida núm. #15 | Sortida núm. #16 | Sortida núm. #17 | Sortida núm. #18 | Sortida núm. #19 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ctra. M-406 - Hospital De Getafe | 7:20 | 8:00 | 8:40 | 9:20 | 10:00 | 10:40 | 11:20 | 12:00 | 12:40 | 13:20 | 14:00 | 14:40 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | 18:00 | 18:40 | 19:20 |
Leganés - Hospital De Getafe | 7:21 | 8:01 | 8:41 | 9:21 | 10:01 | 10:41 | 11:21 | 12:01 | 12:41 | 13:21 | 14:01 | 14:41 | 15:21 | 16:01 | 16:41 | 17:21 | 18:01 | 18:41 | 19:21 |
Leganés - Batres | 7:22 | 8:02 | 8:42 | 9:22 | 10:01 | 10:41 | 11:21 | 12:01 | 12:41 | 13:21 | 14:01 | 14:41 | 15:22 | 16:02 | 16:42 | 17:22 | 18:02 | 18:42 | 19:22 |
Ferrocarril - Gta. Don José Parejo Risco | 7:23 | 8:03 | 8:43 | 9:23 | 10:02 | 10:42 | 11:22 | 12:02 | 12:42 | 13:22 | 14:02 | 14:42 | 15:23 | 16:03 | 16:43 | 17:23 | 18:03 | 18:43 | 19:23 |
Ferrocarril - Lope De Vega | 7:24 | 8:04 | 8:44 | 9:24 | 10:03 | 10:43 | 11:23 | 12:03 | 12:43 | 13:23 | 14:03 | 14:43 | 15:24 | 16:04 | 16:44 | 17:24 | 18:04 | 18:44 | 19:24 |
Ferrocarril - Pintor Rosales | 7:25 | 8:05 | 8:45 | 9:25 | 10:04 | 10:44 | 11:24 | 12:04 | 12:44 | 13:24 | 14:04 | 14:44 | 15:25 | 16:05 | 16:45 | 17:25 | 18:05 | 18:45 | 19:25 |
Toledo - Ermita San Isidro | 7:26 | 8:06 | 8:46 | 9:26 | 10:05 | 10:45 | 11:25 | 12:05 | 12:45 | 13:25 | 14:05 | 14:45 | 15:26 | 16:06 | 16:46 | 17:26 | 18:06 | 18:46 | 19:26 |
Pinto - José Ortega Heredia Manzanita | 7:27 | 8:07 | 8:47 | 9:27 | 10:06 | 10:46 | 11:26 | 12:06 | 12:46 | 13:26 | 14:06 | 14:46 | 15:27 | 16:07 | 16:47 | 17:27 | 18:07 | 18:47 | 19:27 |
Arboleda - Pza. Beso | 7:28 | 8:08 | 8:48 | 9:28 | 10:07 | 10:47 | 11:27 | 12:07 | 12:47 | 13:27 | 14:07 | 14:47 | 15:28 | 16:08 | 16:48 | 17:28 | 18:08 | 18:48 | 19:28 |
Av. Juan De La Cierva - Viena | 7:29 | 8:09 | 8:49 | 9:29 | 10:08 | 10:48 | 11:28 | 12:08 | 12:48 | 13:28 | 14:08 | 14:48 | 15:29 | 16:09 | 16:49 | 17:29 | 18:09 | 18:49 | 19:29 |
Av. Juan De La Cierva - Pza. De España | 7:30 | 8:10 | 8:50 | 9:30 | 10:09 | 10:49 | 11:29 | 12:09 | 12:49 | 13:29 | 14:09 | 14:49 | 15:30 | 16:10 | 16:50 | 17:30 | 18:10 | 18:50 | 19:30 |
Av. Juan De La Cierva - Pza. España | 7:31 | 8:11 | 8:51 | 9:31 | 10:09 | 10:49 | 11:29 | 12:09 | 12:49 | 13:29 | 14:09 | 14:49 | 15:31 | 16:11 | 16:51 | 17:31 | 18:11 | 18:51 | 19:31 |
Av. Juan De La Cierva - Pza. San Sebastián | 7:32 | 8:12 | 8:52 | 9:32 | 10:10 | 10:50 | 11:30 | 12:10 | 12:50 | 13:30 | 14:10 | 14:50 | 15:32 | 16:12 | 16:52 | 17:32 | 18:12 | 18:52 | 19:32 |
San José Calasanz - Serranillos | 7:33 | 8:13 | 8:53 | 9:33 | 10:11 | 10:51 | 11:31 | 12:11 | 12:51 | 13:31 | 14:11 | 14:51 | 15:33 | 16:13 | 16:53 | 17:33 | 18:13 | 18:53 | 19:33 |
Ramón Y Cajal - Núñez De Balboa | 7:34 | 8:14 | 8:54 | 9:34 | 10:11 | 10:51 | 11:31 | 12:11 | 12:51 | 13:31 | 14:11 | 14:51 | 15:34 | 16:14 | 16:54 | 17:34 | 18:14 | 18:54 | 19:34 |
General Pingarrón - Colegio | 7:34 | 8:14 | 8:54 | 9:34 | 10:12 | 10:52 | 11:32 | 12:12 | 12:52 | 13:32 | 14:12 | 14:52 | 15:34 | 16:14 | 16:54 | 17:34 | 18:14 | 18:54 | 19:34 |
Pza. Alcalde Juan Vergara - Leganés | 7:36 | 8:16 | 8:56 | 9:36 | 10:13 | 10:53 | 11:33 | 12:13 | 12:53 | 13:33 | 14:13 | 14:53 | 15:36 | 16:16 | 16:56 | 17:36 | 18:16 | 18:56 | 19:36 |
Ctra. M-406 - Hospital De Getafe | 7:37 | 8:17 | 8:57 | 9:37 | 10:14 | 10:54 | 11:34 | 12:14 | 12:54 | 13:34 | 14:14 | 14:54 | 15:37 | 16:17 | 16:57 | 17:37 | 18:17 | 18:57 | 19:37 |
Ctra. M-406 - Cieguita De Getafe | 7:38 | 8:18 | 8:58 | 9:38 | 10:15 | 10:55 | 11:35 | 12:15 | 12:55 | 13:35 | 14:15 | 14:55 | 15:38 | 16:18 | 16:58 | 17:38 | 18:18 | 18:58 | 19:38 |
Ctra. M-406 - Polidptvo. Sector III | 7:20 | 8:00 | 8:40 | 9:20 | 10:00 | 10:40 | 11:20 | 12:00 | 12:40 | 13:20 | 14:00 | 14:40 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | 18:00 | 18:40 | 19:20 |
Horari de Urbanos de Getafe bus - 6 (San Isidro - Hospital)
L'horari Urbanos de Getafe bus de la ruta 6, San Isidro - Hospital, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Ctra. M-406 - Polidptvo. Sector III estació a Ctra. M-406 - Polidptvo. Sector III estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Urbanos de Getafe.