658A
658A - Av. Luis García Cereceda - Siroco→Intercambiador De Moncloa (Isla 3) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 | Sortida núm. #13 | Sortida núm. #14 | Sortida núm. #15 | Sortida núm. #16 | Sortida núm. #17 | Sortida núm. #18 | Sortida núm. #19 | Sortida núm. #20 | Sortida núm. #21 | Sortida núm. #22 | Sortida núm. #23 | Sortida núm. #24 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Av. Luis García Cereceda - Siroco | 6:28 | 7:08 | 7:48 | 8:28 | 9:08 | 9:48 | 10:28 | 11:08 | 11:48 | 12:28 | 13:08 | 13:48 | 14:28 | 15:08 | 15:48 | 16:28 | 17:08 | 17:48 | 18:28 | 19:08 | 19:48 | 20:28 | 21:08 | 21:48 |
Av. Luis García Cereceda - Alisios | 6:28 | 7:08 | 7:48 | 8:28 | 9:08 | 9:48 | 10:28 | 11:08 | 11:48 | 12:28 | 13:08 | 13:48 | 14:28 | 15:08 | 15:48 | 16:28 | 17:08 | 17:48 | 18:28 | 19:08 | 19:48 | 20:28 | 21:08 | 21:48 |
Abrego - Mistral | 6:29 | 7:10 | 7:50 | 8:30 | 9:10 | 9:50 | 10:29 | 11:09 | 11:49 | 12:29 | 13:09 | 13:49 | 14:29 | 15:10 | 15:50 | 16:30 | 17:10 | 17:50 | 18:30 | 19:10 | 19:50 | 20:29 | 21:09 | 21:49 |
Mistral - P.º Hontanar | 6:30 | 7:10 | 7:50 | 8:30 | 9:10 | 9:50 | 10:30 | 11:10 | 11:50 | 12:30 | 13:10 | 13:50 | 14:30 | 15:10 | 15:50 | 16:30 | 17:10 | 17:50 | 18:30 | 19:10 | 19:50 | 20:30 | 21:10 | 21:50 |
P.º Hontanar - P.º Finca | 6:30 | 7:11 | 7:51 | 8:31 | 9:11 | 9:51 | 10:31 | 11:11 | 11:51 | 12:31 | 13:11 | 13:51 | 14:31 | 15:11 | 15:51 | 16:31 | 17:11 | 17:51 | 18:31 | 19:11 | 19:51 | 20:30 | 21:10 | 21:50 |
P.º Finca - Solano | 6:31 | 7:12 | 7:52 | 8:32 | 9:12 | 9:52 | 10:32 | 11:12 | 11:52 | 12:32 | 13:12 | 13:52 | 14:32 | 15:12 | 15:52 | 16:32 | 17:12 | 17:52 | 18:32 | 19:12 | 19:52 | 20:31 | 21:11 | 21:51 |
P.º Finca - Prado Del Rey | 6:32 | 7:14 | 7:54 | 8:34 | 9:14 | 9:54 | 10:33 | 11:13 | 11:53 | 12:33 | 13:13 | 13:53 | 14:33 | 15:14 | 15:54 | 16:34 | 17:14 | 17:54 | 18:34 | 19:14 | 19:54 | 20:32 | 21:12 | 21:52 |
P.º Finca - Est. Somosaguas Centro | 6:33 | 7:15 | 7:55 | 8:35 | 9:15 | 9:55 | 10:34 | 11:14 | 11:54 | 12:34 | 13:14 | 13:54 | 14:34 | 15:15 | 15:55 | 16:35 | 17:15 | 17:55 | 18:35 | 19:15 | 19:55 | 20:33 | 21:13 | 21:53 |
Barlovento - C. C. Zoco | 6:34 | 7:16 | 7:56 | 8:36 | 9:16 | 9:56 | 10:35 | 11:15 | 11:55 | 12:35 | 13:15 | 13:55 | 14:35 | 15:16 | 15:56 | 16:36 | 17:16 | 17:56 | 18:36 | 19:16 | 19:56 | 20:34 | 21:14 | 21:54 |
Ancla - Pinar De Somosaguas | 6:35 | 7:17 | 7:57 | 8:37 | 9:17 | 9:57 | 10:35 | 11:15 | 11:55 | 12:35 | 13:15 | 13:55 | 14:35 | 15:17 | 15:57 | 16:37 | 17:17 | 17:57 | 18:37 | 19:17 | 19:57 | 20:35 | 21:15 | 21:55 |
Ctra. M-508 - Caballo | 6:36 | 7:18 | 7:58 | 8:38 | 9:18 | 9:58 | 10:36 | 11:16 | 11:56 | 12:36 | 13:16 | 13:56 | 14:36 | 15:18 | 15:58 | 16:38 | 17:18 | 17:58 | 18:38 | 19:18 | 19:58 | 20:36 | 21:16 | 21:56 |
Doctor Raso - Residencia De Ancianos | 6:37 | 7:20 | 8:00 | 8:40 | 9:20 | 10:00 | 10:38 | 11:18 | 11:58 | 12:38 | 13:18 | 13:58 | 14:38 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | 18:00 | 18:40 | 19:20 | 20:00 | 20:37 | 21:17 | 21:57 |
Doctor Raso - Cerezo De Húmera | 6:37 | 7:20 | 8:00 | 8:40 | 9:20 | 10:00 | 10:38 | 11:18 | 11:58 | 12:38 | 13:18 | 13:58 | 14:38 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | 18:00 | 18:40 | 19:20 | 20:00 | 20:37 | 21:17 | 21:57 |
Húmera - Pueblo | 6:38 | 7:21 | 8:01 | 8:41 | 9:21 | 10:01 | 10:39 | 11:19 | 11:59 | 12:39 | 13:19 | 13:59 | 14:39 | 15:21 | 16:01 | 16:41 | 17:21 | 18:01 | 18:41 | 19:21 | 20:01 | 20:38 | 21:18 | 21:58 |
Av. Húmera - Est. Campus De Somosaguas | 6:39 | 7:23 | 8:03 | 8:43 | 9:23 | 10:02 | 10:40 | 11:20 | 12:00 | 12:40 | 13:20 | 14:00 | 14:40 | 15:23 | 16:03 | 16:43 | 17:23 | 18:03 | 18:43 | 19:23 | 20:02 | 20:39 | 21:19 | 21:59 |
Ctra. Húmera - Atenas | 6:41 | 7:25 | 8:05 | 8:45 | 9:25 | 10:04 | 10:42 | 11:22 | 12:02 | 12:42 | 13:22 | 14:02 | 14:42 | 15:25 | 16:05 | 16:45 | 17:25 | 18:05 | 18:45 | 19:25 | 20:03 | 20:41 | 21:21 | 22:01 |
Av. Europa - Finlandia | 6:41 | 7:25 | 8:05 | 8:45 | 9:25 | 10:04 | 10:42 | 11:22 | 12:02 | 12:42 | 13:22 | 14:02 | 14:42 | 15:25 | 16:05 | 16:45 | 17:25 | 18:05 | 18:45 | 19:25 | 20:04 | 20:41 | 21:21 | 22:01 |
Av. Europa - Est. Avenida Europa | 6:42 | 7:26 | 8:06 | 8:46 | 9:26 | 10:05 | 10:43 | 11:23 | 12:03 | 12:43 | 13:23 | 14:03 | 14:43 | 15:26 | 16:06 | 16:46 | 17:26 | 18:06 | 18:46 | 19:26 | 20:05 | 20:42 | 21:22 | 22:02 |
Av. Europa - Alemania | 6:43 | 7:27 | 8:07 | 8:47 | 9:27 | 10:06 | 10:44 | 11:24 | 12:04 | 12:44 | 13:24 | 14:04 | 14:44 | 15:27 | 16:07 | 16:47 | 17:27 | 18:07 | 18:47 | 19:27 | 20:06 | 20:43 | 21:23 | 22:03 |
Av. Europa - Inglaterra | 6:44 | 7:28 | 8:08 | 8:48 | 9:28 | 10:07 | 10:45 | 11:25 | 12:05 | 12:45 | 13:25 | 14:05 | 14:45 | 15:28 | 16:08 | 16:48 | 17:28 | 18:08 | 18:48 | 19:28 | 20:06 | 20:44 | 21:24 | 22:03 |
Canadá - Av. Europa | 6:44 | 7:29 | 8:09 | 8:49 | 9:29 | 10:08 | 10:46 | 11:26 | 12:06 | 12:46 | 13:26 | 14:06 | 14:46 | 15:29 | 16:09 | 16:49 | 17:29 | 18:09 | 18:49 | 19:29 | 20:07 | 20:44 | 21:24 | 22:04 |
Intercambiador De Moncloa | 6:49 | 7:34 | 8:14 | 8:54 | 9:34 | 10:12 | 10:50 | 11:30 | 12:10 | 12:50 | 13:30 | 14:10 | 14:50 | 15:34 | 16:14 | 16:54 | 17:34 | 18:14 | 18:54 | 19:34 | 20:11 | 20:48 | 21:28 | 22:08 |
Horari de Interurbanos Bus - 658A (Av. Luis García Cereceda - Siroco→Intercambiador De Moncloa (Isla 3))
L'horari Interurbanos Bus de la ruta 658A, Av. Luis García Cereceda - Siroco→Intercambiador De Moncloa (Isla 3), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Av. Luis García Cereceda - Siroco estació a Intercambiador De Moncloa estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.