66 - Simón Carpintero (Esteban Cabrera)→Paseo Victoria (Puerta Gallegos) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Simón Carpintero (Esteban Cabrera) | 14:30 | 18:15 |
Simón Carpintero 2ª | 14:31 | 18:16 |
Rafael Arroyo (Itv) | 14:33 | 18:18 |
Juan Bautista Escudero | 14:35 | 18:19 |
Gabriel Ramos Bejarano | 14:36 | 18:20 |
Diego Galván | 14:38 | 18:22 |
Simón Carpintero (Fausto G. Tena) | 14:41 | 18:24 |
Gabriel R. Bejarano (Fausto G. Tena) | 14:43 | 18:26 |
Imprenta De La Alborada (Deza) | 14:44 | 18:27 |
Suecia | 14:46 | 18:29 |
Andrés Barrera Dc | 14:47 | 18:30 |
Noruega Dc | 14:48 | 18:31 |
Noruega (Polonia) Dc | 14:50 | 18:32 |
Av. Libia (C.C. Zahira) | 14:55 | 18:37 |
Avda. Libia (Tomás Sánchez) | 14:56 | 18:37 |
Avda. De Libia (El Cairo) | 14:56 | 18:38 |
Avda.De Libia (Correos) | 14:57 | 18:39 |
Jesús Rescatado | 14:58 | 18:39 |
Jesús Rescatado (Viñuela) | 14:58 | 18:40 |
Marrubial (Puerta Plasencia) | 14:59 | 18:41 |
Ollerías D.C. | 15:01 | 18:42 |
Ollerías (San Cayetano) | 15:02 | 18:43 |
Colón Norte | 15:03 | 18:44 |
Ronda Tejares (Doce Octubre) | 15:04 | 18:45 |
Ronda Tejares (Gran Capitán) | 15:05 | 18:46 |
República Argentina | 15:07 | 18:47 |
Paseo Victoria (Puerta Gallegos) | 15:10 | 18:50 |
Horari de AUCORSA bus - 66 (Simón Carpintero (Esteban Cabrera)→Paseo Victoria (Puerta Gallegos))
L'horari AUCORSA bus de la ruta 66, Simón Carpintero (Esteban Cabrera)→Paseo Victoria (Puerta Gallegos), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Simón Carpintero (Esteban Cabrera) estació a Paseo Victoria (Puerta Gallegos) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'AUCORSA.