667 - J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro | 8:10 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 11:55 | 14:00 | 15:15 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:15 |
Manuel Falla - Urg. Hospital Pta. De Hierro | 8:11 | 9:01 | 10:00 | 11:00 | 11:55 | 14:00 | 15:16 | 16:01 | - | 20:00 | 22:15 |
Ctra. M-503 - Centro Educ. Especial | - | - | - | - | - | - | - | - | 18:02 | - | - |
Ctra. M-505 - Urb. La Chopera | 8:17 | 9:07 | 10:06 | 11:06 | 12:01 | 14:06 | 15:22 | 16:07 | 18:07 | 20:05 | 22:20 |
Camino Real - Urb. Molino De La Hoz | 8:20 | 9:10 | 10:09 | 11:09 | 12:04 | 14:09 | 15:25 | 16:10 | 18:11 | 20:08 | 22:22 |
Ctra. M-505 - Colonia Pto. Galapagar | 8:24 | 9:14 | 10:12 | 11:12 | 12:07 | 14:12 | 15:29 | 16:14 | - | 20:11 | 22:25 |
Ctra. M-505 - Urb. Roncesvalles | 8:26 | 9:16 | 10:14 | 11:14 | 12:09 | 14:14 | 15:31 | 16:16 | 18:15 | 20:13 | 22:26 |
Ctra. M-505 - Urb. Los Gamos | 8:30 | 9:20 | 10:17 | 11:17 | 12:12 | 14:17 | 15:35 | 16:20 | 18:19 | 20:16 | 22:29 |
Ctra. M-505 - Colegio | 8:31 | 9:21 | 10:19 | 11:19 | 12:14 | 14:19 | 15:36 | 16:21 | 18:21 | 20:17 | 22:30 |
Ctra. M-505 - Pza. Cruz Roja | 8:34 | 9:24 | 10:21 | 11:21 | 12:16 | 14:21 | 15:39 | 16:24 | 18:23 | 20:19 | 22:32 |
Ctra. M-505 - Cruce Ctra. Guadarrama | 8:35 | 9:25 | 10:22 | 11:22 | 12:17 | 14:22 | 15:40 | 16:25 | 18:25 | 20:20 | 22:33 |
Ctra. M-505 - Urb. Vistanevada | 8:38 | 9:28 | 10:24 | 11:24 | 12:19 | 14:24 | 15:43 | 16:28 | 18:28 | 20:22 | 22:35 |
Ctra. M-505 - Embalse Valmayor | 8:41 | 9:31 | 10:26 | 11:26 | 12:21 | 14:26 | 15:46 | 16:31 | 18:30 | 20:24 | 22:37 |
Av. Constitución - Madrid | 8:46 | 9:36 | 10:32 | 11:32 | 12:27 | 14:32 | 15:51 | 16:36 | 18:36 | 20:29 | 22:41 |
Av. Constitución - Francisco Valiño | 8:48 | 9:38 | 10:33 | 11:33 | 12:28 | 14:33 | 15:53 | 16:38 | 18:37 | 20:30 | 22:42 |
San Sebastián - Cardenal Cisneros | 8:49 | 9:39 | 10:34 | 11:34 | 12:29 | 14:34 | 15:54 | 16:39 | 18:39 | 20:31 | 22:43 |
Av. M. Moratiel Iban - Pablo Mayoral | 8:52 | 9:42 | 10:36 | 11:36 | 12:31 | 14:36 | 15:57 | 16:42 | 18:41 | 20:33 | 22:45 |
Juliana - Urb. Los Escoriales | 8:53 | 9:43 | 10:37 | 11:37 | 12:32 | 14:37 | 15:58 | 16:43 | 18:43 | 20:34 | 22:46 |
Av. Reyes Católicos - Padre Wigfrido | 8:55 | 9:45 | 10:39 | 11:39 | 12:34 | 14:39 | 16:00 | 16:45 | 18:44 | 20:35 | 22:47 |
Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial | 8:57 | 9:47 | 10:40 | 11:40 | 12:35 | 14:40 | 16:02 | 16:47 | 18:46 | 20:37 | 22:48 |
Horari de diumenge i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro | 8:10 | 10:00 | 13:00 | 15:15 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:15 |
Manuel Falla - Urg. Hospital Pta. De Hierro | 8:11 | 10:00 | 13:00 | 15:16 | 16:01 | 18:01 | 20:00 | 22:15 |
Ctra. M-505 - Urb. La Chopera | 8:17 | 10:06 | 13:06 | 15:22 | 16:07 | 18:07 | 20:05 | 22:20 |
Camino Real - Urb. Molino De La Hoz | 8:20 | 10:09 | 13:09 | 15:25 | 16:10 | 18:10 | 20:08 | 22:22 |
Ctra. M-505 - Colonia Pto. Galapagar | 8:24 | 10:12 | 13:12 | 15:29 | 16:14 | 18:14 | 20:11 | 22:25 |
Ctra. M-505 - Urb. Roncesvalles | 8:26 | 10:14 | 13:14 | 15:31 | 16:16 | 18:16 | 20:13 | 22:26 |
Ctra. M-505 - Urb. Los Gamos | 8:30 | 10:17 | 13:17 | 15:35 | 16:20 | 18:20 | 20:16 | 22:29 |
Ctra. M-505 - Colegio | 8:31 | 10:19 | 13:19 | 15:36 | 16:21 | 18:21 | 20:17 | 22:30 |
Ctra. M-505 - Pza. Cruz Roja | 8:34 | 10:21 | 13:21 | 15:39 | 16:24 | 18:24 | 20:19 | 22:32 |
Ctra. M-505 - Cruce Ctra. Guadarrama | 8:35 | 10:22 | 13:22 | 15:40 | 16:25 | 18:25 | 20:20 | 22:33 |
Ctra. M-505 - Urb. Vistanevada | 8:38 | 10:24 | 13:24 | 15:43 | 16:28 | 18:28 | 20:22 | 22:35 |
Ctra. M-505 - Embalse Valmayor | 8:41 | 10:26 | 13:26 | 15:46 | 16:31 | 18:31 | 20:24 | 22:37 |
Av. Constitución - Madrid | 8:46 | 10:32 | 13:32 | 15:51 | 16:36 | 18:36 | 20:29 | 22:41 |
Av. Constitución - Francisco Valiño | 8:48 | 10:33 | 13:33 | 15:53 | 16:38 | 18:38 | 20:30 | 22:42 |
San Sebastián - Cardenal Cisneros | 8:49 | 10:34 | 13:34 | 15:54 | 16:39 | 18:39 | 20:31 | 22:43 |
Av. M. Moratiel Iban - Pablo Mayoral | 8:52 | 10:36 | 13:36 | 15:57 | 16:42 | 18:42 | 20:33 | 22:45 |
Juliana - Urb. Los Escoriales | 8:53 | 10:37 | 13:37 | 15:58 | 16:43 | 18:43 | 20:34 | 22:46 |
Av. Reyes Católicos - Padre Wigfrido | 8:55 | 10:39 | 13:39 | 16:00 | 16:45 | 18:45 | 20:35 | 22:47 |
Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial | 8:57 | 10:40 | 13:40 | 16:02 | 16:47 | 18:47 | 20:37 | 22:48 |
Horari de Interurbanos bus - 667 (J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial)
L'horari Interurbanos bus de la ruta 667, J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro estació a Est. De Autobuses De S. L. De El Escorial estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.