71 - Est. Autobuses - San Silvestre - Est. Autobuses Horari
Horari de diumenge a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
A-389, 9 | 9:16 | 12:01 |
Avenida Del Oasis, 80 | 9:17 | 12:02 |
Calle Álvaro De Bazán, 3 | 9:19 | 12:03 |
Calle Greco, 5 | 9:19 | 12:04 |
Avenida Del Oasis, 182- | 9:20 | 12:04 |
Calle Salomé, 3 | 9:21 | 12:05 |
Avenida Del Oasis, 262 | 9:22 | 12:06 |
Paraje El Algarrobo, 123 | 9:32 | 12:14 |
Paraje El Algarrobo, 133 | 9:34 | 12:16 |
Calle Pico De San Miguel, 8 | 9:36 | 12:18 |
Calle Pico De San Miguel, 11 | 9:36 | 12:18 |
Paraje El Algarrobo, 133 | 9:39 | 12:20 |
Paraje El Algarrobo, 123 | 9:41 | 12:22 |
Hospital De Poniente | 9:47 | 12:27 |
Tanatorio De El Ejido | 9:48 | 12:28 |
Hospital De Poniente | 9:49 | 12:29 |
Calle Mozart, 145 | 9:51 | 12:30 |
Avenida Del Oasis, 239 | 9:52 | 12:31 |
Avenida Del Oasis, 177 | 9:53 | 12:32 |
Calle Greco, 5 | 9:53 | 12:33 |
Estación De Autobuses | 9:15 | 12:00 |
Horari de Autobuses El Ejido bus - 71 (Est. Autobuses - San Silvestre - Est. Autobuses)
L'horari Autobuses El Ejido bus de la ruta 71, Est. Autobuses - San Silvestre - Est. Autobuses, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación De Autobuses estació a Estación De Autobuses estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autobuses El Ejido.