724 - Cerceda - Pajar Maderero Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
Intercambiador De Plaza De Castilla | 14:15 | 15:15 | 20:30 | 22:30 |
Castellana - Hospital La Paz | 14:17 | 15:17 | 20:32 | 22:32 |
Hospital Ramón Y Cajal | 14:20 | 15:20 | 20:35 | 22:35 |
Ctra. Colmenar Viejo - Academia Artillería | - | - | 20:37 | 22:37 |
Ctra. M-607 - Residencia Ancianos | - | - | 20:38 | 22:38 |
Ctra. M-607 - Ciudad Escolar | - | - | 20:39 | 22:39 |
Ctra. M-607 - Hospital Psiquiátrico | - | - | 20:40 | 22:40 |
Ctra. M-607 - Hospital Cantoblanco | - | - | 20:41 | 22:41 |
Ctra. M-607 - Univ. Autónoma | - | - | 20:41 | 22:41 |
Ctra. M-607 - Cruce Ctra. Alcobendas | - | - | 20:42 | 22:42 |
Ctra. M-607 - El Goloso | - | - | 20:44 | 22:44 |
Ctra. M-607 - Las Jarillas | 14:31 | 15:31 | 20:45 | 22:45 |
Ctra. M-607 - Cementerio La Paz | 14:32 | 15:32 | 20:46 | 22:46 |
Ctra. M-607 - Puente Sur | 14:33 | 15:33 | 20:47 | 22:47 |
Ctra. M-607 - Pinosierra | 14:33 | 15:33 | 20:47 | 22:47 |
Ctra. M-607 - Est. Tres Cantos | 14:35 | 15:35 | 20:49 | 22:49 |
Ctra. M-607 - Depuradora | 14:40 | 15:40 | 20:54 | 22:54 |
P.º Ermita Santa Ana - C. C. El Ventanal | - | - | 20:57 | 22:57 |
Av. San Agustín De Guadalix - Centro De Salud | - | - | 20:58 | 22:58 |
Av. Libertad - Estación De Servicio | - | - | 20:58 | 22:58 |
San Sebastián - Sanz Rosa | - | - | 20:59 | 22:59 |
Corredera - Los Frailes | - | - | 21:00 | 23:00 |
Ctra. Miraflores - Los Arcos | - | - | 21:01 | 23:01 |
Ctra. Miraflores - Col. Las Torres | - | - | 21:02 | 23:02 |
Ctra. Miraflores - Centro Educ. Especial | - | - | 21:03 | 23:03 |
Ctra. M-609 - Centro Penitenciario | 14:51 | 15:51 | 21:06 | 23:06 |
Ctra. M-862 - La Gamonosa | 14:53 | 15:53 | 21:08 | 23:08 |
Ctra. M-608 - Camping | 14:56 | 15:56 | 21:11 | 23:11 |
Ctra. M-608 - Urb. Peña Del Gato | 14:59 | 15:59 | 21:14 | 23:14 |
Manzanares El Real - Fuente De Las Ermitas | 15:01 | 16:01 | 21:16 | 23:16 |
Manzanares El Real - Iglesia | 15:01 | 16:01 | 21:16 | 23:16 |
Manzanares El Real - Gta. El Montañero | 15:02 | 16:02 | 21:17 | 23:17 |
Ctra. M-608 - Peña De Las Gallinas | 15:04 | 16:04 | 21:19 | 23:19 |
Ctra. M-608 - Instituto | 15:05 | 16:05 | 21:20 | 23:20 |
Ctra. M-617 - Urb. El Rebollar | 15:06 | 16:06 | 21:21 | 23:21 |
Ctra. M-617 - Urb. La Dehesa | 15:06 | 16:06 | 21:21 | 23:21 |
Ctra. M-617 - Punto De Información | 15:07 | 16:07 | 21:22 | 23:22 |
San Sebastián - Ayuntamiento | 15:07 | 16:07 | 21:23 | 23:23 |
Ctra. M-617 - Urb. El Ejido | 15:08 | 16:08 | 21:23 | 23:23 |
Ctra. M-617 - Urb. Ponderosa | 15:08 | 16:08 | 21:25 | 23:25 |
Mataelpino - Av. De Los Linares | 15:11 | 16:11 | 21:27 | 23:27 |
Av. De Los Linares - Colonia La Maliciosa | 15:13 | 16:13 | 21:29 | 23:29 |
Ctra. M-615 - Urb. Berrocal IV | 15:15 | 16:15 | 21:30 | 23:30 |
Ctra. M-615 - El Gamonal | 15:18 | 16:18 | 21:31 | 23:31 |
Ctra. M-607 - Urb. Las Praderas | 15:20 | 16:20 | 21:33 | 23:33 |
Ctra. M-607 - Las Viñas | 15:21 | 16:21 | 21:34 | 23:34 |
Cerceda - Pajar Maderero | 15:23 | 16:23 | 21:35 | 23:35 |
Horari de diumenge i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Intercambiador De Plaza De Castilla | 22:15 |
Castellana - Hospital La Paz | 22:17 |
Hospital Ramón Y Cajal | 22:20 |
Ctra. Colmenar Viejo - Academia Artillería | 22:22 |
Ctra. M-607 - Residencia Ancianos | 22:23 |
Ctra. M-607 - Ciudad Escolar | 22:24 |
Ctra. M-607 - Hospital Psiquiátrico | 22:25 |
Ctra. M-607 - Hospital Cantoblanco | 22:26 |
Ctra. M-607 - Univ. Autónoma | 22:26 |
Ctra. M-607 - Cruce Ctra. Alcobendas | 22:27 |
Ctra. M-607 - El Goloso | 22:29 |
Ctra. M-607 - Las Jarillas | 22:30 |
Ctra. M-607 - Cementerio La Paz | 22:31 |
Ctra. M-607 - Puente Sur | 22:32 |
Ctra. M-607 - Pinosierra | 22:32 |
Ctra. M-607 - Est. Tres Cantos | 22:34 |
Ctra. M-607 - Depuradora | 22:39 |
P.º Ermita Santa Ana - C. C. El Ventanal | 22:42 |
Av. San Agustín De Guadalix - Centro De Salud | 22:43 |
Av. Libertad - Estación De Servicio | 22:43 |
San Sebastián - Sanz Rosa | 22:44 |
Corredera - Los Frailes | 22:45 |
Ctra. Miraflores - Los Arcos | 22:46 |
Ctra. Miraflores - Col. Las Torres | 22:47 |
Ctra. Miraflores - Centro Educ. Especial | 22:48 |
Ctra. M-609 - Centro Penitenciario | 22:51 |
Ctra. M-862 - La Gamonosa | 22:53 |
Ctra. M-608 - Camping | 22:56 |
Ctra. M-608 - Urb. Peña Del Gato | 22:59 |
Manzanares El Real - Fuente De Las Ermitas | 23:01 |
Manzanares El Real - Iglesia | 23:01 |
Manzanares El Real - Gta. El Montañero | 23:02 |
Ctra. M-608 - Peña De Las Gallinas | 23:04 |
Ctra. M-608 - Instituto | 23:05 |
Ctra. M-617 - Urb. El Rebollar | 23:06 |
Ctra. M-617 - Urb. La Dehesa | 23:06 |
Ctra. M-617 - Punto De Información | 23:07 |
San Sebastián - Ayuntamiento | 23:08 |
Ctra. M-617 - Urb. El Ejido | 23:08 |
Ctra. M-617 - Urb. Ponderosa | 23:10 |
Mataelpino - Av. De Los Linares | 23:12 |
Av. De Los Linares - Colonia La Maliciosa | 23:14 |
Ctra. M-615 - Urb. Berrocal IV | 23:15 |
Ctra. M-615 - El Gamonal | 23:16 |
Ctra. M-607 - Urb. Las Praderas | 23:18 |
Ctra. M-607 - Las Viñas | 23:19 |
Cerceda - Pajar Maderero | 23:20 |
Horari de Interurbanos bus - 724 (Cerceda - Pajar Maderero)
L'horari Interurbanos bus de la ruta 724, Cerceda - Pajar Maderero, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Intercambiador De Plaza De Castilla estació a Cerceda - Pajar Maderero estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.