725 - Av. La Cabrera - Carlos Jiménez Díaz Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Intercambiador De Plaza De Castilla | 7:40 | 14:40 |
Castellana - Hospital La Paz | 7:42 | 14:42 |
Hospital Ramón Y Cajal | 7:45 | 14:45 |
Ctra. Colmenar Viejo - Academia Artillería | 7:50 | 14:50 |
Ctra. M-607 - Residencia Ancianos | 7:51 | 14:51 |
Ctra. M-607 - Ciudad Escolar | 7:52 | 14:52 |
Ctra. M-607 - Hospital Psiquiátrico | 7:53 | 14:53 |
Ctra. M-607 - Hospital Cantoblanco | 7:54 | 14:54 |
Ctra. M-607 - Univ. Autónoma | 7:54 | 14:54 |
Ctra. M-607 - Cruce Ctra. Alcobendas | 7:56 | 14:56 |
Ctra. M-607 - El Goloso | 7:57 | 14:57 |
Ctra. M-607 - Las Jarillas | 7:59 | 14:59 |
Ctra. M-607 - Cementerio La Paz | 8:00 | 15:00 |
Ctra. M-607 - Puente Sur | 8:01 | 15:01 |
Ctra. M-607 - Pinosierra | 8:02 | 15:02 |
Ctra. M-607 - Est. Tres Cantos | 8:04 | 15:04 |
Ctra. M-607 - Depuradora | 8:11 | 15:11 |
P.º Ermita Santa Ana - C. C. El Ventanal | 8:15 | 15:15 |
Av. San Agustín De Guadalix - Centro De Salud | 8:16 | 15:16 |
Av. Libertad - Estación De Servicio | 8:17 | 15:17 |
San Sebastián - Sanz Rosa | 8:17 | 15:17 |
Corredera - Los Frailes | 8:18 | 15:18 |
Ctra. Miraflores - Los Arcos | 8:18 | 15:18 |
Ctra. Miraflores - Col. Las Torres | 8:19 | 15:19 |
Ctra. Miraflores - Centro Educ. Especial | 8:20 | 15:20 |
Ctra. M-609 - Centro Penitenciario | 8:25 | 15:25 |
Ctra. M-862 - La Gamonosa | 8:28 | 15:28 |
Av. Víctimas Del Terrorismo - Polideportivo | 8:30 | 15:30 |
Av. Víctimas Del Terrorismo - Barco Ávila | 8:31 | 15:31 |
Av. Víctimas Del Terrorismo - Calvo Sotelo | 8:31 | 15:31 |
Av. Víctimas Terrorismo - C.º Navalafuente | 8:32 | 15:32 |
Av. Víctimas Del Terrorismo - Urb. Vistarreal | 8:33 | 15:33 |
Ctra. M-611 - Los Colladillos | 8:36 | 15:36 |
Ctra. M-611 - Gruta De Begoña | 8:41 | 15:41 |
Miraflores De La Sierra - Centro Social | 8:42 | 15:42 |
Miraflores De La Sierra - Guardia Civil | 8:44 | 15:44 |
Ctra. M-610 - Urb. El Peralejo | 8:44 | 15:44 |
Ctra. M-610 - El Hoyuelo | 8:48 | 15:48 |
Ctra. M-610 - Camping | 8:49 | 15:49 |
Ctra. M-610 - Fuente Del Collado | 8:53 | 15:53 |
Bustarviejo - Ctra. Miraflores | 8:55 | 15:55 |
Bustarviejo - Cañada | 8:55 | 15:55 |
Bustarviejo - Correos | 8:56 | 15:56 |
Bustarviejo - Camposolo | 8:57 | 15:57 |
Ctra. M-610 - Urb. El Robledal | 8:58 | 15:58 |
Ctra. M-610 - Urb. La Pesquera | 8:58 | 15:58 |
Ctra. M-610 - Urb. El Enclave | 9:00 | 16:00 |
Valdemanco - Av. Desvío | 9:02 | 16:02 |
Ctra. M-610 - Urb. La Hoya | 9:05 | 16:05 |
Ctra. M-610 - Colonia El Roble | 9:06 | 16:06 |
Av. La Cabrera - Ctra. Valdemanco | 9:09 | 16:09 |
Av. La Cabrera - Carlos Jiménez Díaz | 9:10 | 16:10 |
Horari de Interurbanos bus - 725 (Av. La Cabrera - Carlos Jiménez Díaz)
L'horari Interurbanos bus de la ruta 725, Av. La Cabrera - Carlos Jiménez Díaz, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Intercambiador De Plaza De Castilla estació a Av. La Cabrera - Carlos Jiménez Díaz estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.