76 - Colón Norte→Las Jaras (C/Encantada) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Colón Norte | 7:15 | 15:00 | 19:00 |
Llanos Del Pretorio | 7:15 | 15:00 | 19:00 |
Avda. Brillante (Las Acacias) | 7:16 | 15:01 | 19:01 |
Avda. Brillante (E.Fdez.Márquez) | 7:17 | 15:02 | 19:02 |
Avda. Brillante (Cámping) | 7:18 | 15:03 | 19:03 |
Avda. Brillante (A.Calasancio) | 7:19 | 15:04 | 19:04 |
Avda. Brillante (Virgen Del Valle) | 7:20 | 15:05 | 19:05 |
Avda. Brillante (H.S.Juan De Dios) | 7:21 | 15:06 | 19:06 |
Avda. Brillante (Toledo) | 7:21 | 15:06 | 19:06 |
Avda. Brillante (A. Núñez) | 7:22 | 15:07 | 19:07 |
Avda. Brillante (Mayoral) | 7:23 | 15:08 | 19:08 |
Huerta Los Arcos | 7:23 | 15:08 | 19:08 |
Quitapesares | 7:24 | 15:09 | 19:09 |
Assuan | 7:37 | 15:22 | 19:22 |
Finca La Matriz | 7:41 | 15:26 | 19:26 |
Las Jaras (Juan Cano) | 7:45 | 15:30 | 19:30 |
Las Jaras (C/Berrocal) 1ª | 7:47 | 15:32 | 19:32 |
Las Jaras (C/Berrocal) 2ª | 7:48 | 15:33 | 19:33 |
Las Jaras (C/Picapedreros) | 7:49 | 15:34 | 19:34 |
Las Jaras (C/Encantada) | 7:50 | 15:35 | 19:35 |
Horari de AUCORSA bus - 76 (Colón Norte→Las Jaras (C/Encantada))
L'horari AUCORSA bus de la ruta 76, Colón Norte→Las Jaras (C/Encantada), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Colón Norte estació a Las Jaras (C/Encantada) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'AUCORSA.