9 - Colexio Mende Horari
Horari de dilluns a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Estrada da Rabeda Nº 14 | 7:35 | - | - | 11:30 | - | - | - | 16:50 | - | - | - | 22:05 |
Curuxeiras-Cruzamento Pazos | 7:36 | 8:50 | 10:10 | 11:31 | 12:50 | 14:10 | 15:30 | 16:51 | 18:10 | 19:30 | 20:50 | 22:05 |
Cruzamento Belmonte | 7:38 | 8:52 | 10:12 | 11:33 | 12:52 | 14:12 | 15:32 | 16:53 | 18:12 | 19:32 | 20:52 | 22:06 |
Curuxeiras-Pobo | 7:38 | 8:52 | 10:12 | 11:33 | 12:52 | 14:12 | 15:32 | 16:53 | 18:12 | 19:32 | 20:52 | 22:07 |
Estrada Ourense | 7:39 | 8:53 | 10:13 | 11:34 | 12:53 | 14:13 | 15:33 | 16:54 | 18:13 | 19:33 | 20:53 | 22:07 |
Zain | 7:41 | 8:55 | 10:15 | 11:36 | 12:55 | 14:15 | 15:35 | 16:56 | 18:15 | 19:35 | 20:55 | 22:08 |
Cruzamento Cotoriño | 7:42 | 8:56 | 10:16 | 11:37 | 12:56 | 14:16 | 15:36 | 16:57 | 18:16 | 19:36 | 20:56 | 22:09 |
Estrada Ourense | 7:43 | 8:57 | 10:17 | 11:38 | 12:57 | 14:17 | 15:37 | 16:58 | 18:17 | 19:37 | 20:57 | 22:10 |
Rairo | 7:44 | 8:58 | 10:18 | 11:39 | 12:58 | 14:18 | 15:38 | 16:59 | 18:18 | 19:38 | 20:58 | 22:10 |
Santa Lucia | 7:45 | 8:59 | 10:19 | 11:40 | 12:59 | 14:19 | 15:39 | 17:00 | 18:19 | 19:39 | 20:59 | 22:11 |
Estrada Ourense-Rampla Antolin | 7:46 | 9:00 | 10:20 | 11:41 | 13:00 | 14:20 | 15:40 | 17:01 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:12 |
Estrada de Rairo Nº 7 | 7:46 | 9:00 | 10:20 | 11:41 | 13:00 | 14:20 | 15:40 | 17:01 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:12 |
Estrada Ourense-Urbanizacion | 7:46 | 9:00 | 10:20 | 11:41 | 13:00 | 14:20 | 15:40 | 17:01 | 18:20 | 19:40 | 21:00 | 22:12 |
Ramon Puga Nº 117 | 7:47 | 9:01 | 10:21 | 11:42 | 13:01 | 14:21 | 15:41 | 17:02 | 18:21 | 19:41 | 21:01 | 22:13 |
Residencia | 7:48 | 9:02 | 10:22 | 11:43 | 13:02 | 14:22 | 15:42 | 17:03 | 18:22 | 19:42 | 21:02 | 22:13 |
Jose Cornide | 7:49 | 9:03 | 10:23 | 11:44 | 13:03 | 14:23 | 15:43 | 17:04 | 18:23 | 19:43 | 21:03 | 22:14 |
Rua Nosa Sra. da Sainza | 7:50 | 9:04 | 10:24 | 11:45 | 13:04 | 14:24 | 15:44 | 17:05 | 18:24 | 19:44 | 21:04 | 22:15 |
Rua Coruña | 7:51 | 9:05 | 10:25 | 11:46 | 13:05 | 14:25 | 15:45 | 17:06 | 18:25 | 19:45 | 21:05 | 22:16 |
Xardin Posio | 7:52 | 9:06 | 10:26 | 11:47 | 13:06 | 14:26 | 15:46 | 17:07 | 18:26 | 19:46 | 21:06 | 22:17 |
Alameda | 7:55 | 9:08 | 10:28 | 11:50 | 13:08 | 14:28 | 15:48 | 17:10 | 18:28 | 19:48 | 21:08 | 22:17 |
Juan XXIII | 7:55 | 9:10 | 10:30 | 11:51 | 13:10 | 14:30 | 15:50 | 17:11 | 18:30 | 19:50 | 21:10 | 22:18 |
Parque San Lazaro | 7:56 | 9:11 | 10:31 | 11:52 | 13:11 | 14:31 | 15:51 | 17:12 | 18:31 | 19:51 | 21:11 | 22:19 |
Curros Enriquez | 7:57 | 9:12 | 10:32 | 11:53 | 13:12 | 14:32 | 15:52 | 17:13 | 18:32 | 19:52 | 21:12 | 22:19 |
Alfonso R. Castelao | 7:58 | 9:14 | 10:34 | 11:55 | 13:14 | 14:34 | 15:54 | 17:15 | 18:34 | 19:54 | 21:14 | 22:20 |
Universidade | 7:59 | 9:15 | 10:35 | 11:56 | 13:15 | 14:35 | 15:55 | 17:16 | 18:35 | 19:55 | 21:15 | 22:21 |
Estrada Ponferrada Nº 14 | 7:59 | 9:17 | 10:37 | 11:57 | 13:17 | 14:37 | 15:57 | 17:17 | 18:37 | 19:57 | 21:17 | 22:21 |
Avda. Otero Pedrayo Nº 36 | 8:00 | 9:18 | 10:38 | 11:58 | 13:18 | 14:38 | 15:58 | 17:18 | 18:38 | 19:58 | 21:18 | 22:22 |
Rua da Rabaza Nº 1 | 8:01 | 9:19 | 10:39 | 11:59 | 13:19 | 14:39 | 15:59 | 17:19 | 18:39 | 19:59 | 21:19 | 22:22 |
Rua da Rabaza S/N | 8:02 | 9:20 | 10:40 | 12:00 | 13:20 | 14:40 | 16:00 | 17:20 | 18:40 | 20:00 | 21:20 | 22:22 |
Rua da Rabaza Nº 20 | 8:02 | 9:21 | 10:41 | 12:02 | 13:21 | 14:41 | 16:01 | 17:22 | 18:41 | 20:01 | 21:21 | 22:23 |
Rua do Bamio Nº 22 | 8:03 | 9:23 | 10:43 | 12:03 | 13:23 | 14:43 | 16:03 | 17:23 | 18:43 | 20:03 | 21:23 | 22:24 |
Rua da Rabaza Nº 26 | 8:04 | 9:24 | 10:44 | 12:04 | 13:24 | 14:44 | 16:04 | 17:24 | 18:44 | 20:04 | 21:24 | 22:24 |
Colexio Mende | 8:05 | 9:25 | 10:45 | 12:05 | 13:25 | 14:45 | 16:05 | 17:25 | 18:45 | 20:05 | 21:25 | 22:25 |
Horari de Urbanos de Ourense bus - 9 (Colexio Mende)
L'horari Urbanos de Ourense bus de la ruta 9, Colexio Mende, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estrada da Rabeda Nº 14 estació a Colexio Mende estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Urbanos de Ourense.