944 - El Tablero→El Polvorín Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 |
---|---|---|---|---|---|
El Tablero | 6:25 | 9:10 | 10:50 | 14:40 | 17:25 |
La Zarzamora | 6:25 | 9:10 | 10:50 | 14:40 | 17:25 |
Subida Al Tablero | 6:25 | 9:11 | 10:51 | 14:41 | 17:26 |
Castaño | 6:26 | 9:11 | 10:51 | 14:41 | 17:26 |
Asperlua | 6:27 | 9:12 | 10:51 | 14:42 | 17:27 |
La Albahaca | 6:27 | 9:12 | 10:52 | 14:42 | 17:27 |
Polígono La Campana | 6:29 | 9:14 | 10:54 | 14:44 | 17:29 |
El Chorrillo | 6:29 | 9:15 | 10:54 | 14:45 | 17:30 |
Cruz De La Gallega | 6:30 | 9:15 | 10:55 | 14:46 | 17:31 |
Biguipala | 6:31 | 9:16 | 10:56 | 14:47 | 17:32 |
Altamira | 6:32 | 9:17 | 10:57 | 14:48 | 17:33 |
Cercado Corazón | 6:32 | 9:18 | 10:57 | 14:48 | 17:33 |
Cercado Corazón | 6:33 | 9:19 | 10:58 | 14:49 | 17:33 |
Trailer | 6:34 | 9:20 | 10:59 | 14:50 | 17:35 |
Chineguas | 6:35 | 9:21 | 11:00 | 14:51 | 17:36 |
Rotonda Del Litre | 6:37 | 9:23 | 11:02 | 14:53 | 17:38 |
Instituto El Sobradillo | 6:39 | 9:25 | 11:04 | 14:55 | 17:39 |
El Tenique | 6:40 | 9:26 | 11:05 | 14:55 | 17:40 |
Rotonda Las Hesperides | 6:40 | 9:26 | 11:06 | 14:56 | 17:40 |
Instituto Veredillas | 6:41 | 9:27 | 11:07 | 14:57 | 17:41 |
El Cedro | 6:42 | 9:28 | 11:09 | 14:58 | 17:42 |
El Timple | 6:42 | 9:28 | 11:09 | 14:58 | 17:43 |
Los Estudiantes | 6:43 | 9:29 | 11:10 | 14:59 | 17:43 |
Colegio De Tincer | 6:43 | 9:30 | 11:10 | 14:59 | 17:44 |
Los Álamos | 6:44 | 9:30 | 11:11 | 15:00 | 17:45 |
Martín | 6:45 | 9:31 | 11:12 | 15:01 | 17:45 |
Cruce De Taco | 6:46 | 9:32 | 11:14 | 15:02 | 17:47 |
Los Charcos | 6:47 | 9:33 | 11:16 | 15:02 | 17:48 |
Taco (T) | 6:47 | 9:33 | 11:17 | 15:03 | 17:49 |
Fuerteventura | 6:49 | 9:37 | 11:17 | 15:06 | 17:49 |
Fuerteventura | 6:49 | 9:37 | 11:17 | 15:06 | 17:49 |
El Polvorín | 6:50 | 9:39 | 11:18 | 15:07 | 17:50 |
Horari de Titsa bus - 944 (El Tablero→El Polvorín)
L'horari Titsa bus de la ruta 944, El Tablero→El Polvorín, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de El Tablero estació a El Polvorín estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Titsa. Actualitzem l'horari de 944, de Santa Cruz De Tenerife a San Cristóbal De La Laguna, cada dia a mitjanit.