B13 - Entrexardins Horari
Horari de dilluns a dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Concello de Sada | 7:30 | 17:30 |
Porto Sada Bar Nordeste | 7:32 | 17:32 |
Sada E Contornos | 7:34 | 17:34 |
Fontan | 7:35 | 17:35 |
Pazos | 7:36 | 17:36 |
Espiñeiro 1 | 7:38 | 17:38 |
Carnoedo Casa Ramos | 7:40 | 17:40 |
Carnoedo Agra | 7:41 | 17:41 |
Taibo 2 | 7:42 | 17:42 |
Indicador | 7:43 | 17:43 |
Veigue 1 | 7:45 | 17:45 |
Veigue 2 | 7:46 | 17:46 |
A Valexa | 7:47 | 17:47 |
Couto Lorbe | 7:48 | 17:48 |
Bar Escola | 7:50 | 17:50 |
Aba | 7:51 | 17:51 |
O Cubo | 7:52 | 17:52 |
A Pereira | 7:54 | 17:54 |
Mera | 7:55 | 17:55 |
Mera Nai Pai | 7:56 | 17:56 |
Mera Playa | 7:57 | 17:57 |
Cabreira | 7:58 | 17:58 |
Canide | 7:59 | 17:59 |
Breixo | 8:00 | 18:00 |
Lourido | 8:02 | 18:02 |
Arillo | 8:03 | 18:03 |
Igrexa Cementerio Oleiros | 8:05 | 18:05 |
Couto Dorneda | 8:05 | 18:05 |
Aguarrio | 8:06 | 18:06 |
Santa Cruz | 8:07 | 18:07 |
Gasolinera Santa Cruz | 8:08 | 18:08 |
Coruxo | 8:09 | 18:09 |
Lians | 8:09 | 18:09 |
Bastiagueiro | 8:09 | 18:09 |
I.N.E.F. Oleiros | 8:10 | 18:10 |
As Covas | 8:11 | 18:11 |
Escorial | 8:13 | 18:13 |
Parador | 8:14 | 18:14 |
Perillo Sta. Cristina | 8:15 | 18:15 |
Ponte Pasaxe, La Terraza (A Coruña) | 8:16 | 18:16 |
Av. Pasaxe, Xesuítas (Interurbano) | 8:17 | 18:17 |
Av. Pasaxe, Materno (Interurbano) | 8:18 | 18:18 |
Av. Pasaxe, Tanatorio F/ Chuac (Interurbano) | 8:20 | 18:20 |
Os Castros, Igrexa (Interurbano) | 8:22 | 18:22 |
A Gaiteira, Farmacia (Interurbano) | 8:23 | 18:23 |
Costa da Palloza, Bingo (Interurbano) | 8:26 | 18:26 |
Praza de Ourense, Porto (A Coruña) | 8:28 | 18:28 |
Entrexardíns (A Coruña) | 8:30 | 18:30 |
Horari de Alsa Cal Pita bus - B13 (Entrexardins)
L'horari Alsa Cal Pita bus de la ruta B13, Entrexardins, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Concello de Sada estació a Entrexardíns (A Coruña) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Alsa Cal Pita. Actualitzem l'horari de B13, de Sada a Coruña, cada dia a mitjanit.