B16 - Santa Maria de Vigo Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 |
---|---|---|---|
Hospital Abente Y Lago (Interurbano) | 8:05 | 15:10 | 22:10 |
Praza de Ourense, Quiosco (A Coruña) | 8:07 | 15:12 | 22:12 |
Costa da Palloza (A Coruña) | 8:11 | 15:16 | 22:16 |
A Coruña E.A. (Saídas) | 8:15 | 15:20 | 22:20 |
A Gaiteira, Peluquería (Interurbano) | 8:18 | 15:23 | 22:23 |
Os Castros, Ascensor (Interurbano) | 8:20 | 15:25 | 22:25 |
Av. Pasaxe, Chuac (Interurbano) | 8:23 | 15:28 | 22:28 |
Av Pasaxe, F/ Materno (Interurbano) | 8:25 | 15:30 | 22:30 |
Av Pasaxe, F/ Xesuítas (Interurbano) | 8:26 | 15:31 | 22:31 |
Ponte Pasaxe (A Coruña) | 8:27 | 15:32 | 22:32 |
Alcampo | 8:30 | 15:35 | 22:35 |
Portazgo | 8:31 | 15:36 | 22:36 |
Cruce Cordeda | 8:32 | 15:37 | 22:37 |
Universidad Laboral | 8:33 | 15:38 | 22:38 |
O Burgo Edif.Usos Multiples | 8:34 | 15:39 | 22:39 |
O Burgo Pza. Europa | 8:36 | 15:41 | 22:41 |
Home | 8:37 | 15:42 | 22:42 |
Alvedro 1 | 8:37 | 15:42 | 22:42 |
Alvedro 2 | 8:38 | 15:43 | 22:43 |
A Gramalleira | 8:39 | 15:44 | 22:44 |
Outlet | 8:39 | 15:44 | 22:44 |
A Pena Sigras | 8:40 | 15:45 | 22:45 |
Sigras Venezuela | 8:41 | 15:46 | 22:46 |
A Rocha | 8:42 | 15:47 | 22:47 |
Altamira Iglesia | 8:43 | 15:48 | 22:48 |
Altamira Lavadero | 8:44 | 15:49 | 22:49 |
Tabeaio Corte Ingles | 8:45 | 15:50 | 22:50 |
Tabeaio | 8:46 | 15:51 | 22:51 |
Tabeaio Cruce Castelo | 8:47 | 15:52 | 22:52 |
Carral Poligono Os Capelos | 8:49 | 15:54 | 22:54 |
Carral Panteon | 8:51 | 15:56 | 22:56 |
Carral | 8:52 | 15:57 | 22:57 |
Cañas | 8:54 | 15:59 | 22:59 |
Cañas Aserradero | 8:55 | 16:00 | 23:00 |
Ameas Cruce As Tablas | 8:57 | 16:02 | 23:02 |
S. Vicente de Vigo | 8:58 | 16:03 | 23:03 |
Sta Maria de Vigo Os Paraguas | 8:59 | 16:04 | 23:04 |
Santa Maria de Vigo | 9:00 | 16:05 | 23:05 |
Horari de Alsa Cal Pita bus - B16 (Santa Maria de Vigo)
L'horari Alsa Cal Pita bus de la ruta B16, Santa Maria de Vigo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Hospital Abente Y Lago (Interurbano) estació a Santa Maria de Vigo estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Alsa Cal Pita. Actualitzem l'horari de B16, de A Coruña Cambre, cada dia a mitjanit.