B22 - Entrexardins Horari
Horari de dissabte
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Tarrio | 9:45 |
Gaiteiro | 9:46 |
Colexio Tarrio | 9:47 |
Gaiteiro Cruce Crta.Sta Comba | 9:48 |
Barrie | 9:49 |
Valiñas | 9:51 |
Casal Canteiro | 9:52 |
Casal Cruce Sueiro | 9:53 |
Sueiro Cruce Rumbo | 9:54 |
Vinxeira Pequena | 9:55 |
Celas Casa Varela | 9:56 |
Celas de Peiro | 9:57 |
Celas Cruce Hermida | 9:58 |
Peiro Canteiro | 10:00 |
Peiro Cruce Cabana | 10:01 |
Ledoño Cruce | 10:02 |
Ledoño Centro | 10:02 |
Ledoño Poligono | 10:03 |
Garrocha | 10:06 |
Caiñas | 10:09 |
Orro Puente | 10:10 |
Orro Pueblo | 10:16 |
Precelo | 10:19 |
Caiñas | 10:21 |
Filgueiras | 10:22 |
Garrocha Club de Tenis | 10:23 |
Garrocha | 10:24 |
Tarrio | 10:26 |
Fonte Maior | 10:27 |
Hermida | 10:28 |
Bosque | 10:29 |
Vilaboa Ponte | 10:30 |
Vilaboa Km7 | 10:31 |
Vilaboa Pazo | 10:32 |
Vilaboa Confiteria | 10:34 |
Vilaboa Igrexa | 10:35 |
A Corveira | 10:37 |
Cordeda | 10:37 |
Portazgo | 10:38 |
Alcampo | 10:39 |
Ponte Pasaxe | 10:41 |
Av. Pasaxe, Xesuítas (Interurbano) | 10:44 |
Av. Pasaxe, Materno (Interurbano) | 10:46 |
Av. Pasaxe, Tanatorio F/ Chuac (Interurbano) | 10:48 |
Os Castros, Igrexa (Interurbano) | 10:51 |
A Gaiteira, Farmacia (Interurbano) | 10:54 |
Costa da Palloza, Bingo (Interurbano) | 10:56 |
Praza de Ourense, Porto (A Coruña) | 10:59 |
Entrexardíns (A Coruña) | 11:01 |
Horari de Alsa Cal Pita bus - B22 (Entrexardins)
L'horari Alsa Cal Pita bus de la ruta B22, Entrexardins, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Tarrio estació a Entrexardíns (A Coruña) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Alsa Cal Pita. Actualitzem l'horari de B22, de Culleredo a Coruña, cada dia a mitjanit.