COL - Infiesto Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Colunga] Iglesia [Cta 03900] | 7:10 |
[Riera, La] La Riera [Cta 03898] | 7:14 |
[Riera, La] La Viña [Cta 03964] | 7:15 |
[Pivierda] Agüera De Abajo [Cta 03962] | 7:20 |
[Pivierda] Puente Agüera [Cta 03896] | 7:21 |
[Lliberdón|Libardón] Labá [Cta 03894] | 7:23 |
[Lliberdón|Libardón] Los Toyos [Cta 03959] | 7:28 |
[Lliberdón|Libardón] Lliberdón [Cta 03893] | 7:30 |
[Llama, La] Alto La Llama [Cta 03890] | 7:35 |
[H.Uentes|Fuentes] H.Uentes [Cta 03888] | 7:39 |
[Caparea|Capareda] Los Ratos - Anayo [Cta 03886] | 7:43 |
[Viyao] Viyao [Cta 03885] | 7:48 |
[Viyao] Cruce Borines [Cta 03882] | 7:49 |
[Brecín, El] Cruce Torazu [Cta 03880] | 7:52 |
[Brecín, El] Cruce Cadanes [Cta 03879] | 7:53 |
[Pintueles] El Caballo [Cta 03876] | 7:54 |
[Escuredal, L'|Oscuredal, El] Oscuredal [Cta 03874] | 7:57 |
[Barbón] La Pontiga [Cta 01933] | 8:02 |
[Barbón] Casa Cayón [Cta 03872] | 8:03 |
[Infiestu, L'|Infiesto] Ayuntamiento Piloña [Cta 01934] | 8:08 |
Horari de Autocares Costa Verde SA bus - COL (Infiesto)
L'horari Autocares Costa Verde SA bus de la ruta COL, Infiesto, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Colunga] Iglesia [Cta 03900] estació a [Infiestu, L'|Infiesto] Ayuntamiento Piloña [Cta 01934] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autocares Costa Verde SA. Actualitzem l'horari de COL, de Colunga a Piloña, cada dia a mitjanit.