D6 - Intercampus Elviña/Economia Horari
Horari de dilluns a dijous
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Sada Hotel Sada Palace | 7:05 | 15:05 |
Concello de Sada | 7:06 | 15:06 |
Sada Gasolinera | 7:08 | 15:08 |
Marina Española | 7:09 | 15:09 |
A Lagoa | 7:10 | 15:10 |
Gandario | 7:11 | 15:11 |
Tatin | 7:12 | 15:12 |
Reboredo 1 | 7:13 | 15:13 |
Reboredo 2 | 7:14 | 15:14 |
San Isidro | 7:15 | 15:15 |
Centro Saude Bergondo | 7:16 | 15:16 |
Poligono Bergondo | 7:21 | 15:21 |
Poligono 2 | 7:22 | 15:22 |
Pol.Industrial Espiritu Santo | 7:24 | 15:24 |
Poligono Cambre | 7:25 | 15:25 |
Lendoiro | 7:26 | 15:26 |
Pravio Cuatro Caminos | 7:27 | 15:27 |
Pravio Crucero | 7:29 | 15:29 |
Pravio Cruce Armental | 7:30 | 15:30 |
Armental Panaderia | 7:31 | 15:31 |
Estorrentada | 7:31 | 15:31 |
Cambre Pueblo | 7:32 | 15:32 |
Meson Vasco | 7:35 | 15:35 |
Polgigono Alvedro Rua A Telva | 7:36 | 15:36 |
Poligono Alvedro | 7:37 | 15:37 |
Outlet | 7:38 | 15:38 |
A Gramalleira | 7:40 | 15:40 |
Cruce Liñares | 7:41 | 15:41 |
Alvedro 2 | 7:42 | 15:42 |
Plaza Galicia | 7:45 | 15:45 |
Home | 7:48 | 15:48 |
Aeroporto de A Coruña | 7:51 | 15:51 |
Avda. Nueva York. Rialta | 7:55 | 15:55 |
Campus da Zapateira, Filoloxía (Interurbano) | 7:57 | 15:57 |
Campus Zapateira Arquitectura | 7:57 | 15:57 |
Intercampus Arquitectura | 7:58 | 15:58 |
Intercampus Pobo | 7:59 | 15:59 |
Intercampus, Glorieta Elviña (Interurbano) | 8:05 | 16:05 |
Horari de Alsa Cal Pita bus - D6 (Intercampus Elviña/Economia)
L'horari Alsa Cal Pita bus de la ruta D6, Intercampus Elviña/Economia, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Sada Hotel Sada Palace estació a Intercampus, Glorieta Elviña (Interurbano) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Alsa Cal Pita. Actualitzem l'horari de D6, de Sada a Coruña, cada dia a mitjanit.