GIJ - Gijón Horari
Horari de dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
[Aldea, L'|Aldea, La] San Jorge De Santurio [Cta 02031] | 13:00 | - | - | - |
[Aldea, L'|Aldea, La] Santurio - Los Nogales [Cta 08238] | 13:01 | - | - | - |
[Samiguel|San Miguel] El Cotarón [Cta 10597] | 13:02 | - | - | - |
[Samiguel|San Miguel] Samiguel De Castiello - Capilla [Cta 02029] | 13:03 | - | - | - |
[Samiguel|San Miguel] Samiguel De Castiello - La Nisal [Cta 02028] | 13:04 | - | - | - |
[Castiello Bernueces] Castiello De Bernueces [Cta 02027] | 13:05 | - | - | - |
[Castiello Bernueces] Glorieta Castiello [Cta 02025] | 13:06 | - | - | - |
[Castiello Bernueces] Bajo Viñao [Cta 02527] | 13:07 | - | - | - |
[Gijón/Xixón] Viesques [Cta 07047] | 13:11 | 13:11 | - | - |
[Gijón/Xixón] Pintor Marola [Cta 06929] | 13:12 | 13:12 | 13:13 | - |
[Gijón/Xixón] La Costa Avda - Continental [Cta 01552] | 13:13 | 13:13 | 13:13 | - |
[Gijón/Xixón] Los Campos - La Costa Avda [Cta 01553] | 13:14 | 13:14 | 13:14 | 13:14 |
[Gijón/Xixón] 17 De Agosto 4 - Begoña [Cta 02552] | 13:15 | 13:15 | 13:15 | 13:15 |
Horari de Autocares Medina SL bus - GIJ (Gijón)
L'horari Autocares Medina SL bus de la ruta GIJ, Gijón, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Aldea, L'|Aldea, La] San Jorge De Santurio [Cta 02031] estació a [Gijón/Xixón] 17 De Agosto 4 - Begoña [Cta 02552] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autocares Medina SL.