GRA - Grado Horari
Horari de dimecres
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
[Grau/Grado] Estación Bus Grado [Cta 07985] | 9:00 |
[Grau/Grado] Parque [Cta 00018] | 9:02 |
[Villamarín] Villamarín [Cta 02708] | 9:05 |
[Sandiche] Villamarín - Quintana De Arrriba [Cta 02704] | 9:06 |
[Sandiche] Sandiche [Cta 00019] | 9:08 |
[Aces] Aces [Cta 00020] | 9:12 |
[Ferreras] Ferreras [Cta 00021] | 9:16 |
[San Tisu|San Tirso] Santirso 2 [Cta 00022] | 9:17 |
[San Tisu|San Tirso] Santirso 1 [Cta 00023] | 9:18 |
[Outeiru, L'|Otero] L'Outeiru - Cruce [Cta 00025] | 9:20 |
[Mortera, La] Iglesia La Mortera [Cta 00026] | 9:22 |
[Mortera, La] La Mortera 2 [Cta 00027] | 9:23 |
[Mortera, La] La Mortera 1 [Cta 00028] | 9:24 |
[Praúa|Prahúa] Praúa 3 [Cta 00029] | 9:26 |
[Praúa|Prahúa] Praúa 2 [Cta 00030] | 9:27 |
[Praúa|Prahúa] Praúa 1 [Cta 00031] | 9:28 |
[Picarosu|Picaroso] Picarosu 2 [Cta 00032] | 9:30 |
[Picarosu|Picaroso] Picarosu 1 [Cta 00033] | 9:31 |
[Portiella, La] La Portiella [Cta 00034] | 9:33 |
[Grau/Grado] La Cruz [Cta 02365] | 9:38 |
[Grau/Grado] Estación Bus Grado [Cta 07988] | 9:40 |
Horari de Casablanca Bus SL bus - GRA (Grado)
L'horari Casablanca Bus SL bus de la ruta GRA, Grado, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Grau/Grado] Estación Bus Grado [Cta 07985] estació a [Grau/Grado] Estación Bus Grado [Cta 07988] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Casablanca Bus SL.